Philips TV novým televizorem OLED+935 znovu zvyšuje laťku výkonnosti

26. Listopad 2020
Čtenost článku je: [?]

Potřetí za sebou společnost Philips TV ve spolupráci s britským audio-expertem Bowers & Wilkins uvedla na trh prémiový designový televizor. OLED+935 je zbrusu nový Philips Ambilight televizor s nejvyšší možnou kvalitou obrazu a prémiovým zvukovým systémem, zajišťující kompletní audiovizuální zážitek ze sledování. Tento model získal ocenění EISA jako nejlepší televizor pro domácí kino (EISA Home Theatre TV 2020 Award Winner). Philips OLED+935 v úhlopříčce 55 a 65 palců byl představen v září 2020 a v říjnu tohoto roku pak i v 48palcové verzi.

Již od svého uvedení jsou modely Philips OLED+ zosobněním vytříbenosti s poutavým designem a prémiovými audiovizuálními prvky. Značky Philips TV spolu s Bowers & Wilkins se po úspěchu předešlých modelů OLED+, které získaly řadu ocenění, rozhodly pokračovat ve vzájemné spolupráci. Obě společnosti sdílejí stejnou filozofii neustálého zdokonalování každého detailu produktu. Právě proto nyní uvádí na trh OLED+935 Philips Ambilight TV. Tato novinka posouvá hranice kvality obrazu
i zvuku, což bylo také jedním z impulsů pro ocenění respektovanými cenami EISA v kategorii domácí kino.

Poutavý design do každého interiéru

Každý prémiový televizor Philips se vyznačuje prvotřídním designem a OLED+935 není výjimkou. Špičkový televizor je vybaven bezrámečkovým provedením a vysoce kvalitním kovovým zpracováním. Akusticky průzvučná látka Kvadrat je umístěna na mřížce přední části krytu reproduktoru, zatímco nová deska s mikrootvory se poprvé používá na horní ploše krytu, aby se dále v televizi optimalizoval výkon Dolby Atmos.

Technologie čtyřstranného Ambilight v kombinaci s vynikajícím obrazem a ultratenkým rámečkem vytváří zcela jedinečný zážitek ze sledování. Značka Philips přidala do systému Ambilight nový prvek „wellness“ s funkcí Sunrise, která je nyní doplněna novým režimem Ambilight Sleep. Ten umožňuje na určitou dobu zapnout pouze Ambilight a zvuk, např. před usnutím.

Změn se dočkal také nový prémiový dálkový ovladač s elegantními podsvícenými klávesami v metalizované úpravě, přičemž boky a zadní strana dálkového ovladače jsou potažené zodpovědně získanou kůží od skotských specialistů Muirhead.

Model OLED+935 je vybavený operačním systémem Android TV verze 9 (Pie)
a širokým výběrem aplikací, které běží hladce díky operační paměti 3 GB.

Křišťálově čistý obraz a prvotřídní zvuk

Televizory Philips OLED+ jsou známé svým prvotřídním rozlišením obrazu. Nová čtvrtá generace procesoru P5 s AI Intelligent Dual Picture Engine přidává speciální obrazový čip s umělou inteligencí (AI), který vylepšuje kvalitu obrazu. Software AI nevylepšuje pět pilířů kvality obrazu (P5 – zdroj, barva, kontrast, pohyb a ostrost), ale je navržen tak, aby mezi pilíři vytvořil lepší rovnováhu a mnohem realističtější, přirozenější obraz, který předčí obraz běžné televize.

Nejen obraz, ale i zvuk je devízou nového televizoru OLED+935. Společnost Bowers & Wilkins zajistila, že zvukový systém posune výkon na novou a revoluční úroveň. OLED+935 je první televizor Philips, který obsahuje pár zvukových měničů Dolby Atmos Elevation a centrální měnič Tweeter-on-Top z dílny Bowers & Wilkins, namontovaný v samostatném krytu reproduktoru. Vše je zasazené v minimalistickém kovovém úhlovém rámu, který funguje i jako stolní stojan. Model je možné pověsit také na zeď. Díky funkci DTS Play-Fi, která zajišťuje streamování dokonale synchronizovaného, vysoce kvalitního zvuku mezi všemi kompatibilními reproduktory, televizory a soundbary, vám pak neunikne žádný dialog.

Doporučená maloobchodní cena: 59 999 Kč (55OLED935/12)

PHILIPS

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Firemní články

Dokonalý zvuk s novými soundbary od Philips Fidelio
Philips TV novým televizorem OLED+935 znovu zvyšuje laťku výkonnosti
Chcete mít styl? OneBlade Vám doladí tvář i tělo
Jarní úklid: zatočte s prachem a pyly a osvěžte oblečení i podsedáky na balkon
Philips Sonicare DiamondClean Smart je sonický elektrický zubní kartáček, se kterým je čištění zubů s výměnnými hlavicemi tak jednoduché
Philips Sonicare DiamondClean Smart je sonický elektrický zubní kartáček s mobilní aplikací, který nesmí chybět ve Vaši koupelně
Nová televize Philips 8503 má ideální dispozice pro sledování mistrovských zápasů
Přinášíme exkluzivní test nového zastřihovače Philips OneBlade Pro!
Přinášíme exkluzivní test přístroje k odstraňování chloupků - Philips Lumea Prestige
Objevte Philips Lumea Prestige a užívejte si hladké pokožky bez chloupků
Zjednodušte si mezizubní hygienu s Philips Sonicare AirFloss Ultra!
Přinášíme Vám exkluzivní test elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare DiamondClean
OLED televizor od Philips TV opět slaví úspěchy. Získal cenu asociace EISA
PHILIPS SONICARE DIAMONDCLEAN PINK EDITION (HX9362): LIMITOVANÁ „RŮŽOVÁ“ EDICE SONICKÉHO ZUBNÍHO KARTÁČKU
PROFESIONÁLNÍ DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ SE SADAMI PHILIPS ZOOM
DOKONALÝ ÚSMĚV S NOVINKOU NA BĚLENÍ ZUBŮ PHILIPS ZOOM!
PHILIPS ZOOM: O 6 ODSTÍNŮ BĚLEJŠÍ ZUBY ZA NECELOU HODINU
Official Press Release PHILIPS PŘINÁŠÍ REVOLUCI DO ŽEHLENÍ

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

PHILIPS

Soutěže společnosti