POBYT V NÁRUČI LUXUSU, I TAKOVÁ BUDE NÁVŠTĚVA HLAVNÍHO MĚSTA díky HOTELU EMBLEM

27. Květen 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17137

Návštěva Prahy je skvělou příležitostí, jak do svého života vnést trochu vzruchu a zábavy. Neméně důležité však je, po náročném dni plném chození po památkách a nákupech, složit hlavu na příjemném místě. Pokud si potrpíte na luxusní prostředí a kvalitní služby, směřujte své kroky do pětihvězdičkového hotelu The Emblem, z něhož si odnesete stejné množství krásných zážitků, jako ze samotné návštěvy české metropole.

Lifestylový pražský hotel, který byl pro svou originalitu ověnčen několika významnými oceněními (jako je TripAdvisor's Traveler's Choice, European Hospitality Award či World Luxury Hotel Award), najdete jen kousek od rušného Staroměstského náměstí. Díky této perfektní poloze tak zůstanete po celý čas svého pobytu ve středu dění! Samotné prostory hotelu jsou pak opravdovou třešničkou na dortu – společenské místnosti laděné do stylu Art Deco doplňují umělecká díla od českých i zahraničních autorů. Pro opravdové milovníky umění pak hotel pravidelně pořádá originální kulturní události, díky nimž si mohou hosté v klidu a pohodlí rozšířit své obzory.

Hotelové pokoje jsou koncipovány ve stylizaci jako ložnice – užijete si v nich maximální komfort i soukromí, čemuž napomáhá i celková atmosféra rodinné komunity hotelu The Emblem. Protože i doma využíváte více než jen jednu místnost, máte tu k dispozici luxusní prostor M Lounge – společný obývací pokoj, v němž se můžete setkávat s ostatními hosty i svými přáteli po libovolně dlouhou dobu. A abyste se tu cítili opravdu jako doma, hotel každý měsíc pořádá pohodové domácí večírky nebo jiné akce, které se vám ve volném čase úspěšně postarají o kvalitní zábavu.

Originální ubytování rovněž doplňují nadstandardní služby. Mimo možnosti pronájmu prostor pro obchodní jednání či konference nabízí hotel hostům při jejich opětovné návštěvě využití samostatného check-inu pomocí online aplikace, která představuje rychlejší a komfortnější variantu pro příjezd. Jedinečnost hotelu završuje přítomnost hotelových lázní The M Spa, sestávajících z wellness centra s finskou saunou, moderně vybaveného fitness a překrásné střešní terasy s vířivkou, z níž se vám naskytne nezapomenutelný výhled na Pražský hrad. The Emblem Hotel nabízí také privátní pronájem jacuzzi, ale i celé terasy, na níž můžete uspořádat třeba romantickou letní večeři ve dvou.

Galerie