Pochutnejte si na výtečných švédských potravinách i v Praze

Ondřej Petera
17. Leden 2020

Jste milovníky různorodé kuchyně a rádi si pochutnáváte i na jiných pokrmech než jen těch klasických z domova? Pokud si zakládáte na kuchyni z jiných zemí, máte rádi vaření i z jejich vlastních surovin? Vyzkoušejte tradiční pokrmy z naší evropské země, která se rozkládá na Skandinávském poloostrově, ze Švédska.

Firma Föda si jako jedna z prvních otevřela v roce 2018 vlastní prodejnu se švédskými potravinami u nás v Praze, konkrétně v Letňanech. Hned nato navazovalo spuštění jejich vlastního e-shopu a dnes již i několika dalších prodejen, mezi nimiž můžeme jmenovat prodejnu v Rychnovské ulici, v Bělohorské ulici či Vodičkové ulici. Prodejna v Rychnovské ulici je speciální i tím, že je možné v ní kromě nákupu kvalitních potravin posedět, napít se výborné kávy Arvid Nordquist a občerstvit se vynikajícími švédskými pokrmy jako třeba plněnou bagetou švédským sýrem nebo uzeným lososem.

Díky e-shopu můžeme nakoupit švédská jídla i z pohodlí domova bez toho, abychom museli vykročit z našeho domu. Představte si zimní den, kdy se Vám ani nechce vykročit z bytu, ale chtěli byste si uvařit něco dobrého. Díky e-shopu Föda si můžete po Praze zakoupit jakékoli dobroty, které Vám budou za nízkou cenu doručeny všude po našem hlavním městě. Navíc, pokud nakoupíte nad jeden tisíc korun, máte dopravu zdarma.

Úplně všechny potraviny firma dováží přímo ze Švédska od předních výrobců, jako jsou ABBA, Kavli, Leksands, Marabou, Moheda Sylt AB, Arla a spousty dalších. Tudíž se nemusíte obávat, že by produkty mohly být něčím nekvalitní. Všechny jsou pečlivě vybírané a kontrolované.

Více informací o výrobcích a o firmě Föda naleznete na jejich webových stránkách.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor