Pohádkové ubytování v centru Českého Krumlova nabízí hotel Bellevue

Redakce
25. Září 2019
Rozzáříme Vaše všední dny a posuneme hranice Vaší fantazie

Pokud rádi navštěvujete historická místa, nesmíte přehlédnout náš tip na ubytování přímo v centru města. Objevujte s námi tajemství a zajímavé příběhy, které podtrhují charakter a výjimečnost Českého Krumlova. Zažijte perlu Jihočeského Kraje, město, které díky své jedinečné středověké zástavbě a atmosféře dávných časů přitahuje stále více pozornosti návštěvníků z celého světa.

Pokoj Franz

Pokoj Franz

Hotel Bellevue – místo, kde se snoubí dokonalost a luxus. Hotel, kam se rádi budete vracet, nejen pro jeho výjimečné spojení historie s moderními prvky.

Obchod L´occitane

Obchod L´occitane

Dělejte vše s láskou a pokorou. Získejte si důvěru svých hostů a nezklamte ji, říká Šimon Jeleňák, ředitel hotelu. Příjemné prostředí, smysl pro detail,  kvalitní služby, spokojení zaměstnanci, pestrá a bohatá nabídka a skvělá mezinárodní kuchyně. To je výčet našich základních ingrediencí, které přináší úspěch, jedinečnost na trhu a dokáží proměnit pobyt našich hostů v nevšední zážitek.

Pokoj Gustav

Pokoj Gustav

Hotel Bellevue si oblíbili hosté napříč všemi generacemi. Především romantické páry, rodiny s dětmi, výletníci a cykloturisté, kteří zde vyhledávají klidný odpočinek, procházky historickým centrem, relaxaci při thajských masážích a skvělou mezinárodní kuchyni. Léto je ideální čas pro svatby, naopak v podzimních a zimních měsících nás často navštěvují firmy, které u nás organizují různé firemní akce, setkávání s obchodními partnery, pořádají konference, školení a teambuildingy.
 

Pokoj Franz
Obchod L´occitane
Pokoj Gustav
Restaurace Le Jardin
Konferenční sál