Pohodovou atmosféru a dobré jídlo servírují v XL Restaurant Grill & Bar

Hana Benešová
06. Prosinec 2017
XL Restaurant Grill & Bar se nachází na pražském Chodově. Pro svoji multikulturní kuchyni, kterou zde vaří, je tato moderní restaurace velmi oblíbená. K tomu také zcela určitě přispěla tanková Plzeň, kterou v XL Restaurantu čepují.

Můžete sem zajít na oběd, večeři, nebo prostě jen na dobrou kávu či již zmíněné pivo. V XL Restaurantu umí nejen výborně vařit, ale také připravit nezapomenutelné narozeninové oslavy, svatební hostiny nebo firemní a vánoční večírky!

Předkrmy členům naší redakce chutnaly hned tři: Tataráček z tuňáka žlutoploutvého s wasabi, Plátky dorůžova pečeného roastbeefu na domácím chlebu a Smažené jalapeňos papričky plněné kuřecím masem. Zelná polévka s klobásou byla jakousi klasikou, stejně jako Caesar salát s opečeným kuřecím prsem.

Naopak nás překvapil hlavní chod – Steak z vepřové krkovice dělaný metodou sous vide. Byl krásně měkký a skvěle dochucený. Ochutnali jsme také několik jídel z grilu. Nejvíce nám chutnal Hovězí Topside Steak s míchaným zeleninovým salátem a hranolky. Naši potomci byli nadšení z Mini burgeru.

Závěrečný Čokoládový fondant s vanilkovou omáčkou byl vynikající. Sečteno a podtrženo, XL Restaurant Grill & Bar sice není vysokou gastronomií, ale pochutnáte si.