Poklidný hotel v centru Starého Města, to je Dolce Vita Suites

10. Srpen 2020

Pociťujete, že již potřebujete zrelaxovat své tělo a ubytovat se v klidném hotelu, v němž nebudete rušeni žádným okolním hlukem ani neukázněnými hosty? Právě Hotel Dolce Vita Suites se může pochlubit doslova rodinnou atmosférou. Poklidné a útulné pokoje s výhledem na centrum pražského Starého Města dodají Vaší dovolené překrásnou atmosféru, na kterou jen tak nepůjde zapomenout.

Hotel Dolce Vita Suites se může bezpochyby zprvu pochlubit svou výhodnou lokalitou, která se nachází jen pět minut pěší chůze od Starého Města, což Vám zajistí romantický výhled na střechy a kopule města Prahy. Pohodlně se tak můžete dostat k nejpopulárnějším pražským památkám, na které se sjíždí lidé z celého světa. Hotel byl plně zrekonstruován v historické budově z roku 1300 a nabízí tak pro své klienty nezapomenutelný zážitek spojující historii překrásné Prahy s italským stylem a výzdobou.

Na hosty čeká v hotelu vždy usměvavý a vstřícný personál, se kterým se můžete dorozumět až pěti jazyky, a to češtinou, angličtinou, italštinou, ruštinou a španělštinou. Mezi 13 luxusně zařízenými pokoji, které jsou nově zrekonstruovány a připraveny pro návštěvníky hotelu, si vybere zaručeně každý. V nabídce nalezneme hned několik různých druhů pokojů, a to jak ty menší s velkou manželskou postelí a vířivkou, tak i velké rodinné apartmány s dvěma samostatnými pokoji.

Jednotlivě každý pokoj je vybaven přesně dle nejčastějších požadavků návštěvníků, a to šatními skříněmi nebo elektronickými spotřebiči, díky kterým si můžeme pohodlně vyfénovat vlasy či užít nabídky minibaru. Nechybí samozřejmě ani satelitní TV, ke které není problém připojit svůj iPhone, iPad či laptop. Každý pokoj má samozřejmě i svou vlastní koupelnu se sprchou a WC. V horkých letních dnech nezapomíná Dolce Vita Suites ani na klimatizaci a pro bezpečné uložení Vašich cenných věcí ani na trezor.

Své cenné zkušenosti hotel již nevyužívá jen v Praze, ale i v nových apartmánech, které nalezneme až v Sardinii.

Dolce Vita Suites Hotel Prague

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže