Poseďte si v poklidné kavárně CacaoPrague kousek od Prašné brány

Ondřej Petera
13. Září 2019

CACAO je výborná kavárna v Praze, která se nachází jen malý kousek od Prašné brány. Neváhejte se u nás zastavit na výborných zmrzlinách, dezertech či dortech, které si vyrábíme dle vlastní receptury.

Přijďte si k nám s dětmi a celou rodinou posedět jakýkoliv den v roce, každého bezpochyby osloví jeden z našich dezertů. Nabízíme velkou škálu dortů, mezi kterými si vybere úplně každý, dorty nabízíme od klasického čokoládového, až po výtečný cheesecake. Máte-li zájem ochutnat něco lehčího, než jsou dorty, můžeme Vám nabídnout dezerty, mezi které patří čokoládová pěna s malinami, tiramisu či tvarohový dezert s lesním ovocem. Dále si mohou ti nejmenší pochutnat na mléčném shaku, ve kterém najdeme jen čerstvé maliny a jahody doplněné naší vynikající zmrzlinou.

Co bychom to byli za kavárnu, kdybychom nenabízeli chutnou a kvalitní zmrzlinu, vyráběnou dle staré slovinské receptury. Pokud si rádi pochutnáváte na zmrzlinových pohárech, nenecháme Vás v nouzi. V momentální chvíli nabízíme až sedm pohárů, ve kterých najdeme směs různých zmrzlin, ovoce, šlehačky a spoustu dalšího.

Jestliže máte hlad, bez váhání se u nás zastavte na našem denním menu. Vaříme každý den ta nejluxusnější jídla z těch nejluxusnější surovin. Denní menu je k nahlédnutí na našich webový stránkách.
Pokud preferujete zdravá jídla a snažíte se vždy vypadat fit, jistě si vyberete z našeho širokého sortimentu zdravé výživy. Nabízíme ty nejkvalitnější 100% přírodní wellnes šťávy či smoothies, na kterých si pochutná každý příznivce kvalitních, domácích výrobků. Mimo šťávy můžete zakusit i výborné fitness menu, které se skládá vždy jen z toho nejlepšího ovoce a pár dalších doplňků jako je mléka č chia semínka.

K jídlu a posezení patří samozřejmě i teplé a studené nápoje. V letních dnech si můžete pochutnat na stoprocentních přírodních džusech, mléčných shacích a dalších klasických nealkoholických nápojích.
Ve studených zimních dnech Vám můžeme nabídnout spousty horkých čokoládových nápojů, na kterých si pochutnají hlavně Vaše děti. Pro rodiče zde máme připraveny všechny druhy káv a čajů, na které si vzpomenete.

Kdykoliv budete v okolí naší kavárny, určitě nás navštivte a pochutnejte si na všem, co Vás napadne. Budeme se na Vaši návštěvu těšit.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor