Posilněte imunitu a zbavte se stresu v lázních hotelu Mandarin Oriental, Prague

10. Listopad 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17819

I když příroda stále pokračuje v zaběhnutém koloběhu, kdy po létě přichází podzim a po podzimu zima, letošní rok je v něčem přeci jen trochu jiný. Mnohem více než kdy jindy záleží na tom, abychom tělu zajistili dostatečně silnou imunitu a duševní pohodu. Veselá mysl, zdravý životní styl a hlavně relaxace jsou staletími prověřený klíč k úspěchu. Právě s touto myšlenkou představují lázně hotelu Mandarin Oriental, Prague dvě zcela nové terapie navržené pro toto náročné období.

Podpora imunity - procedura „Immune Support“

Tato procedura je ideální pro ty, kteří se zotavují z nedávno prodělané nemoci, potřebují se zbavit únavy, nebo jen touží preventivně posilnit svůj imunitní systém a ozdravit zažívací systém. Osmdesátiminutové ošetření Immune Support pomáhá uvolnit dýchací cesty, odlehčit mysl a podpořit imunitu. Masáž se zaměřuje na oblast zad, hlavy, hrudníku, břicha a chodidel a je spojena s řízeným dechovým cvičením, při kterém jsou inhalovány ozdravné vonné esenciální oleje. Eukalyptus, borovice nebo čajovník pomáhají otevřít hrudník, působí antibakteriálně a posilují imunitní systém. Součástí celého ošetření je také masáž obličeje zaměřená na specifické tlakové body.

Cena: 4290 Kč / 80 minut

Antistresové uvolnění – terapie „Unwind and De-Stress“

Terapie Unwind and De-Stress uvolňuje mysl, zvyšuje soustředěnost a navozuje celkový restart, který vás opět vrátí do hry. S tím vším dokáže pomoci speciální masáž zaměřená na oblast zad, nohou, pokožky hlavy, paží a hrudníku. Velmi důležitou součástí masáže je i řízená inhalace éterických olejů z kadidla, nebo jemné rozhýbání a protažení vybraných částí těla. Osmdesátiminutová procedura je ideální při stresu způsobeném přepracováním a emočně náročným životním stylem.

Cena: 4290 Kč / 80 minut

Galerie