Potěšte svou drahou polovičku na Valentýna pralinkami Ferrero

Redakce
20. Leden 2022
Čtenost článku je: 17087 [?]

Valentýn se nám opět blíží, a to znamená, že bude potřeba myslet na naši nejdražší polovičku, která určitě očekává, že ji obdarujeme krásným (a možná i chutným) dárečkem, který zpříjemní společně prožité chvíle. A kam jinam než k dobrým pralinkám zabrousit, pokud si nejste jisti, co by mohlo vaši milovanou potěšit. V takovém případě je značka Ferrero jasnou volbou!

Potěšte své milované dárkem od Ferrero! Vybírat můžete z valentýnské edice lahodných kokosových pralinek Raffaello s náplní a celou mandlí uvnitř, milovníkům čokolády pak zaručeně udělá radost slavnostní balení Ferrero Prestige. V něm najdete třešeň s likérem v hořké čokoládě Mon Chéri, lískový oříšek v čokoládě Ferrero Küsschen či pralinky s mléčnou čokoládou a lískovými oříšky Ferrero Rocher.

Tyto zlatavé pralinky najdete také v balení Ferrero Collection, a to ve společnosti pralinek Raffaello a Rondnoir – oplatka v čokoládové polevě s náplní z odtučněného kakaa a křupavou mandlí v čokoládě.

Svátek lásky můžete oslavit nejen s drahou polovičkou, ale i s rodinou nebo přáteli. Úsměv na tváři vykouzlí pralinky Giotto, oříškové potěšení, které se skvěle hodí ke společnému valentýnskému šálku kávy. 

Galerie