Poznejte HALADU v Pařížské ulici v novém kabátě

23. Listopad 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 23. 12. 2022

Po rozsáhlé rekonstrukci v řádech desítek milionů korun otevírá rodinné klenotnictví HALADA znovu butik v Pařížské. Design navrhla Kanaďanka Claire Craig z mezinárodního prestižního architektonického ateliéru v Londýně, lustry vyrobil na zakázku renomovaný český výrobce MOLS Bohemia-Crystal Valley z Nového Boru, nábytek a zařízení obchodu pochází z Itálii, Holandska a UK a za návrhem prezentačních materiálů stojí slovenská firma Kinazo, ty se následně vyráběly ve Francii.

Nový a mnohem větší prostor na nejprestižnější ulici v České republice je laděný do příjemných světlých barev a nechává nejen vyniknout šperky v celé jejich kráse a lesku, ale nabídne také větší pohodlí a komfort pro klienty. Zrekonstruovaná luxusní pobočka HALADA Pařížská je otevřena 7 dní v týdnu a pro klienty chystá řadu zajímavých akcí ve spolupráci se světovými značkami šperků, které zastupuje.

Rodinné klenotnictví HALADA, které v příštím roce oslaví 45 let své úspěšné existence na trhu, je luxusní multibrand nabízející všechny světové klenotnické značky na jednom místě. Italské Pomellato a Fope, slavné perlové šperky Mikimoto a Gellner, zastoupení německých značek Niessing, Jörg Heinz, Capolavoro, Leo Wittwer nebo tradiční snubní prsteny od značky Gerstner. V nabídce nechybí ani české luxusní šperky ALO diamonds a ALOve. Vedle bohatého zastoupení mezinárodních značek se HALADA pyšní svou dvorní návrhářkou Jenny Halada, která je dcerou zakladatelů klenotnictví.

Galerie

Rozhovory

HALADA JEWELLERY