Poznejte letní dětskou kolekci luxusní značky Moncler

21. Červen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 21. 07. 2022

Kdo by přeci nechtěl, aby jejich děti nosily stejně luxusní oblečení jako jejich rodiče. Pokud se rodiče nebojí odvázat a nosit drahé značky, vidí to i jejich děti, které velmi brzy začnou chtít chodit oblékaní stejně. A tak proč jim to nedopřát, když máme tyto možnosti. Právě v našem Baby speciálu vám představujeme luxusní značky, které svou originální módu přesouvají i na dětské prvky, a ne pouze na oblečení pro dospělé. Dopřejte tedy dávku luxusu i své ratolesti, a dnes konkrétně se značkou Moncler!

S novou kolekcí, kterou Moncler nabízí, můžete udělat vaše děti okouzlující právě v letním období. Všechny kusy oděvů jsou totiž vyrobené z lehkých materiálů, a to zásadně v zábavných barvách, aby se nikam nevytratil půvab vašich miláčků.

Díky kvalitním materiálům si tak budou vaše děti moci užít poklidné běhání venku i všechny dlouhé výlety a dovolené, na které se s nimi plánujete vydat. Jisti si být můžete tím, že tak vaše ratolest strhne dojem všech, kteří půjdou okolo. Protože Moncler ví, jak dát oblečení styl!

Bát se nemusíte ani špatného počasí, protože každý kus oblečení z kolekci Moncler ochrání vaše děti i před všemi vlivy matičky Země. Použité materiály jsou spárovány s promyšleným designem, který zajišťuje svobodu pohybu, zatímco světlé barvy a bublinkové potisky dodávají nádech zábavy. Krásné šatičky okouzlí všechny dívenky, krásné tričko zase chlapce. A boty či pantofle si zamilují všichni!

Galerie