Poznejte Lush Eid 2022 inspirované svátkem Ei al-Fitr

27. Duben 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 26030

Vstupte do pohádek tisíce a jedné noci! Nechte se zahalit do závoje ze sladkých datlí a zahrnout přepychovými poklady oplývajícími granátovými jablky s jasmínem a vanilkou v okouzlující kolekci inspirované Eid al-Fitr. Tímto svátkem oslavují Muslimové po celém světě ukončení měsíc-dlouhého Ramadánu, během nějž drží každodenní půst od úsvitu do západu Slunce.

Poklad překypující luxusní melasou z granátových jablek pro hýčkající lázeň provoněnou jasmínem a hřejivou vanilkou. Tato bomba do koupele je inspirována svátkem Eid al-Fitr a krásnými lucernami, které se během jeho oslav tradičně rozsvěcejí.

Tuto koupelovou bombu seženete za 250 Kč/kus.

Light The Night

Light The Night

Požitkářský sprchový gel, který si zamiluje celá rodina. Tohle sladké potěšení bylo navrženo speciálně k příležitosti svátku Eid al-Fitr. Zahalí vás do závoje neodolatelné dlouhotrvající vůně – z 25 % jej tvoří zjemňující datlový sirup, ke kterému Lush přidal aromatickou vanilku se santalovým dřevem.

Tento sprchový gel zakoupíte za 250 Kč.

Sticky Dates

Sticky Dates

Jestli byste rádi sáhli po ekologickém řešení dárkových obalů, zkuste tento Knot Wrap z recyklovaných plastových lahví. Design tohoto krásného šátku, navrženého speciálně k příležitosti svátku Eid, je inspirován vzory známými z islámské architektury. Je univerzální znovupoužitelnou alternativou k jednorázovému balicímu papíru a pomůže vám vytvořit někomu dokonalý dáreček na míru. Po rozbalení může být použit znovu a znovu, ať už na další dárek, nebo třeba jako módní doplněk.

Toto balení dárků zakoupíte za 350 Kč/kus.

The Light Within

The Light Within

Design tohoto dárku je inspirovaný nádhernými, bohatě zdobenými pestrobarevnými lucernami a oslavami svátku Eid al-Fitr, během kterých se tradičně rozsvěcejí. Dopřejte si slavnostní koupel a očistu s dvojicí požitkářských produktů.

Tento dárek zakoupíte za 580 Kč/kus.

Věděli jste, že?

Eid al-Fitr je pro všechny muslimy na celém světě svátkem ukončením půstu. Oslavuje se jím jak konec postního měsíce Ramadánu, tak začátek lunárního měsíce šawwal (desátý měsíc islámského lunárního kalendáře). Charakter festivalu se liší v závislosti na zemi a regionu.
„Eid Mubarak“ znamená „šťastný svátek“ – je to arabský pozdrav, kterým si muslimové v těchto dnech vzájemně blahopřejí k úspěšnému půstu.

Light The Night

Light The Night

Galerie

Light The Night
Sticky Dates
The Light Within
Light The Night