Poznejte moderní batohy značky Mark Ryden vhodné na všechny cesty

14. Červen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 25411

Už při svých dřívějších pracovních cestách jsem si uvědomoval, jak je pro mě obtížné dopravit někam všechny věci, které potřebuji, mezi které samozřejmě patří notebook, tablet, mobil a několikero nabíječek – prostě věci, bez kterých nejde pracovně ani osobně žít. Stále jsem nemohl najít batoh, který by se mi pohodlně nosil a zároveň byl dost velký a měl dostatečně rozdělené kapsy, do nichž si budu moci naskládat všechny tyto předměty. Hledal jsem velmi dlouho, než jsem konečně narazil na značku Mark Ryden, která mě doslova zachránila.

Mark Ryden je firma, která už přes deset let vytváří stylové a funkční batohy, které přinášejí více, než byste od takového produktu mohli čekat. Nepovažují batoh za jednoduchý výrobek, ale za něco, na čem je potřeba stále pracovat a udržovat krok s moderní dobou. Každý přeci chceme převážet naše věci stylově, ale zároveň bezpečně.

V tuhle chvíli mám od Marky Ryden celkově tři batohy, konkrétně batoh Odyssey, městský batoh Campus a batoh Odyssey mini. Všechny tři fungují naprosto dokonale a mně stačí si jen určit příležitost, do které si vezmu který batoh. Třeba do kavárny mi totiž stačí pohodlný Odyssey mini, který se příjemně nosí přes rameno, je extrémně lehký a zároveň se do něj ideálně vejde tablet. Když ale cestuji, vždycky sáhnu po klasickém batohu Odyssey.

Odyssey svým 26litrovým objemem totiž pojme všechno, co do něj chci dát. I když to tedy většinou v mém případě je jen elektronika, kterou pohodlně zasunu do připravené kapsy na notebook a tablet, ale batoh by si určitě hravě poradil i s jakýmikoliv jinými věcmi. Teď mi ale dochází, že jsem vám začal popisovat vnitřek batohu a ani jsem nezdůraznil jeho velkou přednost, která je zřejmá na první pohled – je to celý jeho zevnějšek. Mark Ryden totiž cílí na to, aby jejich batohy měly velmi moderní, ale zároveň jednoduchý vzhled. Po dlouhé době jsem tak našel batoh, který zkrátka miluji nosit už jen kvůli tomu, jak vypadá.

Batoh Odyssey

Batoh Odyssey

Ještě se mi osobně nikdy nestalo, že by mi batoh spadl do vody, ale snad stokrát jsem běžel s batohem v dešti. A když se pak promočí, není to žádná legrace, hlavně pokud v něm nesete právě elektroniku. Moc si cením vlastnosti Odyssey, který na tohle všechny myslí. Kapky vody po něm jednoduše stečou a ani po doteku není batoh nijak mokrý. Poprvé v životě se tak konečně nebojím o svůj milovaný notebook. Mark Ryden totiž vybavuje svoje produkty nejen ochranou před zmíněnou vodou, ale i před nezvanými hosty. Batoh totiž můžete jednoduše zamknout pomocí zámku na kód. Zloději tak budou mít smůlu.

A na úplný závěr jsem si nechal asi to, co na Odyssey miluji nejvíce. S běžnými batohy se mi totiž mnohdy stávalo, že se mi můj mobil a tablet po chvíli práce vybily, a protože jsem to typicky já a nikdy jsem si nevzpomněl s sebou vzít nabíječku, musel jsem chvíli vydržet bez energie. Všechny tři batohy od Mark Ryden, které jsem zde zmínil, tohle řeší za mě. A to díky tomu, že obsahují přímo USB a Micro USB port.

Batoh Odyssey Mini

Batoh Odyssey Mini

Abyste patřičně pochopili, jak úžasné Mark Ryden batohy jsou, vyzkoušejte je na vlastní kůži!

Batoh Campus

Batoh Campus

Galerie

Batoh Odyssey
Batoh Odyssey Mini
Batoh Campus