Poznejte puntíkovaný svět s kočárky značky Cybex

Redakce
04. Květen 2021
Čtenost článku je: 14661 [?]

Miminka jsou tím nejkrásnějším, co nás v životě potká. Ještě než se nám vůbec tato malá radost narodí, začínáme přemýšlet o tom, jak mu vybavíme pokojíček, jaké koupíme oblečení, postýlku, ale především jako první řešíme, jaký kočárek pro naše miminko vybereme. Spousta rodičů ladí kočárky do barev podle toho, zda se jim má narodit chlapeček, nebo holčička. Jiní to naopak neřeší a vybírají jednoduché univerzální barvy. Co ale jít úplně jiným směrem? Proč se neoddat puntíkovanému vzoru, který udělá z našeho kočárku synonymum pro radost a krásu.

Společnost Cybex, která vyrábí nejrůznější produkty určené pro děti, jako jsou kočárky, dětské sedačky nebo přebalovací tašky, se zaměřuje především na bezpečí a úchvatný a originální vzhled každého jejich produktu. Neváhejte a kupte si produkt plný radosti od Cybex i vy!

Cybex se již počtvrté spojil s designérem Jeremy Scottem a opět z toho vzniklo něco úžasného. Produkty nové kolekce, která nese název Petticoat, oplývají zábavou, štěstím a čirou radostí. Sám Jeremy Scott je přesvědčený, že puntíkované vzory jsou veselé a dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Je jasné, že budete zároveň jedineční, neboť třeba takto výrazný kočárek bude mít v okolí málokdo. Vzpomeňte si jenom, jakou radost mají známí, když vám nakouknou do kočárku a usměje se na ně krásné miminko. A takovouto jejich radost ještě umocníte krásným a jedinečným, puntíkovaným kočárkem.

Bílé puntíky vyskakují z červené látky nejen u kočárků, autosedaček, ale také z fusaků, a dokonce také z přebalovacích tašek, které rozhodně na výlety potřebuje každý rodič. Produkty jsou ještě navíc vybaveny krásnou zvětšenou mašlí, která evokuje hollywoodský styl, čímž ještě více přilákáte pozornost všech ostatních. Udělejte si radost krásným stylem červené, bílých puntíků a velké mašle i vy!

Cybex