Poznejte život v Marakéši na své vlastní oči díky Aromi Travel

Redakce
13. Květen 2022

Chcete si konečně oddychnout od všeho shonu, který u nás v Čechách zažíváte a rádi byste poznali trochu nové kultury? Už vás nudí i klasické dovolené, při nichž jen celý týden ležíte u moře a ani se nehnete? Máme pro vás jedinečnou nabídku, kterou přináší firma Aromi Travel. Díky ní se budete mít možnost podívat do úplně odlišné kultury města Marakéš nacházející se v africkém státě Maroko. Za dveřmi hotelu vás zde nebude čekat pouze opalování a koupání, ale nekončící kultura, nákupy či neporušená krásná krajina.

Aromi Travel vám pohodlně zajistí celý pobyt v Marakéši, který trvá šest dní a vy se sami nemusíte o nic starat. Je vytvořen na míru, aby bavil každého a vy jste si mohli jen bezstarostně užívat. Zažijete zde třeba fashion show, návštěvu berberských trhů nebo fashion day.

První den v Maroku na vás hned po příletu čeká transfer, který vás dopraví do luxusního hotelu, v němž si budete užívat svou dovolenou. Přiletět můžete hromadně, anebo klidně i jakýmkoliv vlastním letadlem. Aromi Travel je tomu plně otevřena. Večer vás na hotelu už čeká jen vynikající večeře.

Druhý den však začíná všechno dobrodružství. Až vás probudí hlas MUZEÍNA, který svolává věřící k modlitbě, vydáte se do ikonických zahrad Jardin Majorelle ve čtvrti Gueliz. Odpoledne budete mít možnost navštívit trhy ve staré medině, na nichž najdete doslova vše – od voňavého koření, šperků až po tradiční berberské koberce. Navečer už vás čeká jen relax u bazénu.

V den třetí si vyzkoušíte vařit tak, jak to dělají tradiční marrakechi – berberské ženy. Tím však program zdaleka nekončí, odpoledne uvidíte přípravu Oriental fashion show v hotelu Mandarin Oriental a následně poznáte tucet dalších národních a světově uznávaných designérů včetně Jitky Klett. Čtvrtý den prožijete tradiční marocký život a navštívíte neporušenou krajinu Afriky včetně pohoří Vysoký Atlas. Vězte, že takovou krásu jen tak neuvidíte! Na hotel se vrátíte přesně včas na to, abyste si mohli užívat druhého dne Oriental Fashion Show při nočním svitu.

Šestý den se nese v duchu pohody – zažijete brunch s Jitkou Klett a odpoledne na vás čeká procedura HAMMAM přinášející radost pro celé vaše tělo i mysl. V šestý den už vás čeká jen poslední snídaně a odjezd zpět do Čech...

Galerie