Prague Polo Cup 2019

Prague Polo Cup 2019
Začátek akce
14. 09. 2019 12:00
Konec akce
14. 09. 2019 19:00
Místo konání
Farma Levín, Hvězdonice 53, okres Benešov
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
3 600 Kč
1 200 Kč
Dress Code
Garden Party Chic

SEDMÝ ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO PÓLO TURNAJE SE BUDE KONAT V PRAZE JIŽ V POLOVINĚ ZÁŘÍ

Milovníci póla, jezdectví i nevšedních zážitků se mohou již nyní těšit na sedmý ročník mezinárodního pólo turnaje – Prague Polo Cup 2019, jehož finále se uskuteční 14. září na farmě Levín.

Po pěti sezónách v pražské Chuchli bude letošní turnaj hostit již podruhé farma Levín. Partnerství letošního turnaje tradičně  pokračuje se značkami La Martina, Veuve Clicquot, ALO Diamonds, Aston Group, Grand Hotel Alchymist, Bentley &Lamborghini, ESCADA, STARS EVENTS a s mnoha dalšími. VIP vstupenky na tuto výjimečnou sportovně-společenskou akci jsou již v prodeji na www.praguepolocup.com. Pro veřejnost, pokud dodrží dress code garden party chic a dámy v kloboucích, bude vstup volný.

V České republice se poprvé hrálo pólo v roce 1993 na pražském Strahově při návštěvě anglického prince Edwarda v Praze. Turnaj v pólu je zároveň výjimečnou společenskou události, kterou tradičně provází velmi specifická pravidla i v oblékání návštěvníků. Např. britské hřiště v Ascotu, kde se konají nejprestižnější turnaje v pólu, vydává každoročně průvodce oblékáním k danému ročníku a tento dres code je také striktně vyžadován. Každé utkání je tak velmi zajímavou podívanou na hřišti i v hledišti.

Pólo, které bývá označováno „královským sportem“, je nejenom fyzicky náročným sportem pro samotné hráče a koně, ale také mimořádně zajímavou podívanou pro diváky. Právem se řadí mezi oblíbené společenské aktivity, kdy se dámy mohou pochlubit těmi nejextravagantnějšími klobouky a ozdobami hlavy.

Organizátorka turnaje Nina Popova uvedla: „Velmi oceňuji, že můžeme diváky 7. ročníku Prague Polo Cup 2019 uvítat v malebném prostředí farmy Levín. Týmy ze Slovenska, Maďarska, Německa a samozřejmě z Čech jsou ve vynikající kondici, která je příslibem nevšední podívané. Handicap turnaje je stanoven od -2 do +2."

Minulého ročníku se zúčastnilo přes 500 obdivovatelů tohoto krásného sportu, letos čekáme až 700 hostů, což je mimořádný úspěch, který tak náš turnaj řadí po bok jiných turnajů konaných v evropských destinacích, kde již pólo zdomácnělo“, doplňuje Nina Popova.

Ceny vstupenek na letošní turnaj, které lze zakoupit na stránkách www.praguepolocup.com:
- 3.600 Kč do VIP zóny
- 1.200 Kč standardní vstup, pokud návštěvník nedodrží dress code
- veřejnost, která přijde ve společenském oděvu/dress-code garden party
chic, bude mít vstup volný.

Fotogalerie