Přijďte se rozmazlovat na Festival Evolution

Redakce
13. Březen 2019
Čtenost článku je: 14722 [?]

Nejširší výběr certifikovaných potravin, přírodní kosmetiky nebo vychytávky pro zdravější a ekologičtější domácnost. Přidejte si k tomu inspirativní přednášky odborníků, lékařů a koučů a vyjde vám z toho akce, kterou byste neměli nechat bez povšimnutí. Pokud Festival Evolution nechcete propásnout, zapište si do diářů termín 22. – 24. března a připište místo Výstaviště v Praze Holešovicích.

 

Festival Evolution, který je zasvěcen zdravému životnímu stylu, má jednu nespornou výhodu. Nemusíte čekat, až někdo udělá radost vám, ale potěšit se můžete sami. A to pouhou jeho návštěvou. Je na vás, jestli si uděláte radost nákupem přírodní kosmetiky, potěšíte se ochutnávkou fair trade kávy či návštěvou některé z mnoha přednášek. Je prokázáno, že rozmazlování je pro člověka, a zvláště pro ženy, důležité a má celou řadu nesporných výhod. Když budeme mít rádi sebe, budeme milejší i na své okolí.

 

„Netušíme, že když sami k sobě budeme laskaví a milující, budeme přitahovat ty, kteří budou celí nedočkaví, aby nás mohli milovat také,“ říká přední český kouč Aleš Kalina, který na Festivalu Evolution nemůže, stejně jako v předchozích letech, chybět.

Na festivalu budete mít možnost seznámit se také s celou řadou zajímavých projektů. V rámci přednášky projektu #jsemlaskavec Dominika Trčková představí Věru Doušovou, která má na starosti Potravinovou banku. Ty nejenže pomáhají potřebným, ale také souzní s eko filozofií. Minimálně ze 75 % se totiž jedná o potraviny určené k rychlé spotřebě, s uplynulou dobou minimální trvanlivosti, neprodejné potraviny s poškozeným obalem nebo například špatným označením, které by jinak skončily na skládce nebo ve spalovně.

 

Co můžete na festivalu zažít?

Na festivalu najdete nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. A stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Pokud vyrazíte na festival za nákupem přírodní kosmetiky, rozhodně nešlápnete vedle. Tak široký výběr domácích i zahraničních značek na jednom místě jen tak někde neuvidíte. Stejně bohatou nabídku najdete také v sekci věnované zdraví a kvalitním potravinám. Celkem se na Festivalu Evolution představí okolo 450 českých i zahraničních vystavovatelů z pěti tradičních okruhů Bio styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj. A programová část bude také našlapaná, během tří se na sedmi pódiích vystřídá téměř 200 vystupujících.

 

Potěší vás i nabídka ve food zóně, ve které můžete ochutnat speciality napříč různými výživovými směry. Pochutnat si můžete na veganských, vegetariánských nebo raw dobrotách. Vyberete si i v případě, že preferujete bezlepkové potraviny. Chybět nebudou ani kavárničky, kde si můžete od festivalového dění na chvíli odpočinout. A o kávě se bude mluvit v rámci programové části.

 

Bude v budoucnosti dost kávy, nebo nás čeká doba cikorková? Tuhle otázku si položí účastníci panelové diskuse Dario Soto Abril (generální ředitel Fairtrade International), Daniel Kolský (Mamacoffee.cz ) a Jaroslav Slámečka (Candycane coffee). Besedu bude moderovat Lukáš Hejlík, známý herec a food bloger.

Program festivalu je koncipován tak, aby si každý našel to své. „Najdete tu pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu. Opět na vás čeká nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši,“ říká na závěr zakladatel a ředitel festivalu Ctirad Hemelík. A my dodáme, že jakmile festival jednou navštívíte, můžete si být jistí, že to nebude naposledy.

Pro více informací o festivalu navštivte stránky www.festivalevolution.cz.

Festival Evolution s.r.o.