Přineste si romantický Valentýn k sobě domů díky CAFÉ BUDDHA

Redakce
09. Únor 2021
Čtenost článku je: 16254 [?]

Svátek zamilovaných je opět tady! Tentokrát v pandemickém znění, ale o to s líbeznější nabídkou. Romantické předčítání básní, sledování oblíbeného filmu, poslouchání hudby či jen hřejivé povídání s blízkou osobou. To je předzvěst slavnostního večera ve dvou. Ať už je člověk zastánce tohoto svátku, nebo ne, je na místě alespoň malé překvapení. Jestli to bude květina nebo oblíbená čokoláda je jedno. Hlavně nezapomenout. Právě proto přichází Café Buddha se skvělou valentýnskou nabídkou, a to hned ve dvou verzích s dárky. První je balíček až domů s Asian Tapas, které obsahuje Laab Kai, Salmon Tuna Poké, Nem Cuon „závitky“, Ebi Tempura, Sticky Pork Belly, Bahn Mi, Po Pia Tod a Khao rýži za cenu 1222 Kč. Všechny pokrmy provedou pár celou Asií. Několik chutí v jednom večeru.

Druhá varianta je určená pro milovníky sushi. Tohle je naprostá bomba a večer povznese do nevšedních výšin. Menu pro dva až domů obsahuje Pink Lady 8 ks, Spicy Tuna Bonito 8 ks, Dragon Lovers 4 ks, Sake Maki 8 ks, Kimchi Tamago 5 ks, Nigiri Tobiko 2 ks, Nigiri Ebi 2 ks, Nigiri Maguro 2 ks, Edamame, Chuka Wakame a stojí 1444 Kč. Tohle se vryje do paměti každému, a to minimálně na rok dopředu.

Aby valentýnská nabídka byla celistvá a zahrnovala i pitný režim, je tady champagne sekce. Kdo si objedná jednu či druhou variantu menu, může si objednat champagne za neuvěřitelnou cenu 890 Kč, navíc s 2 červenými skleničkami jako dárek. Tohle je nabídka roku 2021!

Majitel a šéfkuchař Štěpán Návrat tento svátek osobně neprožívá, ale ctí ho a vnímá jeho symboliku vůči milované osobě. Zážitky totiž zůstanou navždy. „Aby valentýnský večer v podání Café Buddha byl dokonalý, pro prvních 30 objednávek máme dárek v podobě ručně dělaných pralinek s mátou, slaným karamelem s rajčetem či s likérem Amaretto. Už není potřeba nic pořídit, jen si večer užít,“ dodává Štěpán.

Café Buddha Valentýn je láskyplný!

CAFÉ BUDDHA