Připravte děti na nový školní rok díky kvalitnímu oblečení PETIT BATEAU

Redakce
06. Září 2021
Čtenost článku je: 14549 [?]

Opět začíná další školní rok a naše malé ratolesti se vrací do škol a školek a my opět musíme myslet na to, že bude nutné dětičky obléknout do kvalitního oblečení, neboť se začátkem školního roku přichází i chmurné počasí. A jak všichni víme, podzim a zima je roční období, které děti zkrátka milují – chtějí skákat v dešti, dělat andělíčky ve sněhu a celkově si užívat sněhové radovánky. Je tak jasné, že nemůžeme brát dětské oblečení na lehkou váhu a musíme jim sehnat to nejkvalitnější ošacení, které nepodlehne ani nejtěžšímu dětskému zatížení.

Pokud myslíte na své děti stejně jako my, je důležité vybrat správnou značku dětského oblečení, která si poradí se vším, co jsme v úvodu zmínili. Přesně takovou je značka Petit Bateau, která ví, co děti potřebují. Petit Bateau vyrábí oblečení především ze dvou materiálů – z bavlny a lásky. Tato kombinace zajišťuje, že se ani po dlouhém používání oblečení nezničí a zůstane stále stejně hebké.

Petit Bateau outfit

Petit Bateau outfit

O kvalitě oblečení značky Petit Bateau nás může přesvědčit i známka Oeko-Tex, což je evropský label, který podléhá přísným kontrolám podle mezinárodních norem. Jedná se vlastně o takovou ochrannou známku produktů proti rizikům alergií a problémům s podrážděním. A právě tuto známku získala značka pro své pletené kolekce pro novorozence i pro kolekce spodního a nočního prádla.

Jaká byla historie Petit Bateau?

Již v roce 1937 byla značce Petit Bateau udělena na světové výstavě v Paříži Velká cena za vynález spodních kalhotek. O 13 let později v roce 1950 vynalézá značka speciální průramky, díky nimž se dá miminku snadno natáhnout body přes hlavu i ruce. V roce 1990 přichází Petit Bateau se svou vlastní tkaninou, která je vyrobeno z vlny a bavlny – tato nová tkanina se stala opravdu inovativní především díky tomu, že spojuje hřejivost vlny a hebkost bavlny při dotyku.

Dalšími důležitými milníky značky jsou léta 1994, kdy se z Petit Bateau stává díky Karl Lagerfeldovi módní značka, a dále počátek 21. století, rok 2000, kdy je otevřen obchod Petit Bateau na Champs-Elysées, nejkrásnější třídě na světě.

Petit Bateau outfit na zimu

Petit Bateau outfit na zimu

Pláštěnka

Právě pláštěnky se staly opravdu ikonickým ukazatelem značky Petit Bateau. Mají velmi propracovaný střih, který důkladně odpovídá námořnickým pláštěnkám. Každý tak jasně pozná, že máte pláštěnku právě od Petit Bateau. A navíc vás budou vaše děti milovat za to, že mohou vypadat jako slavní námořníci.

Spodní dětské kalhotky

Když napadlo značku v roce 1918 ustřihnout nohavice typickým dětským podvlékačkám, vznikly jedinečné a mnohem praktičtější malé spodní kalhotky, které se na trhu velmi ujaly.

Petit Bateau noční košile

Petit Bateau noční košile

Kromě těchto dvou ikonických produktů značky je Petit Bateau známé i pro svá body, plyšová zvířátka z jemné bavlny a dlouhýma ušima, trička či námořnické pulovry.

Adresa butiku Petit Bateau:

PETIT BATEAU
U Prašné brány 3

PRAHA 1

Petit Bateau noční košile

Petit Bateau noční košile

PETIT BATEAU

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Petit Bateau outfit
Petit Bateau outfit na zimu
Petit Bateau noční košile
Petit Bateau noční košile
Petit Bateau outfit
Petit Bateau outfit
Petit Bateau šatičky
Petit Bateau outfit

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže