PŘIPRAVTE SVOU PLEŤ NA JARO S BEAUTY-TECH OD ZNAČKY FOREO

31. Březen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 24954

Máme za sebou měsíce zákazů a omezení, televizních maratonů v pyžamu s večeřemi z donáškových služeb, vínem a domácími maskami. Před námi se však blýská na lepší časy. Přivítejte nadcházející jaro ve velkém stylu a umožněte své pleti, aby se dostala zpět do formy. Zaslouží si to více než kdy dříve.

Abyste toto jaro přímo rozkvetli, přichází FOREO, švédský beauty-tech gigant zaměřený na budoucnost krásy s nejnovějšími řešeními na záchranu pleti. Nabízí péči o pleť tak, abyste získali zpět přirozenou, zdravou, zářivou a skvěle revitalizovanou pokožku.

KROK 1: ČIŠTĚNÍ S FOREO LUNA 3 PLUS!

Prvním krokem k získání zdravé pokožky je důkladné a bezchybné čištění. LUNA 3 Plus, sonický přístroj od společnosti FOREO, vyřeší všechny problémy vaší pleti.

Tento přelomový produkt v péči o pleť nabízí termo čištění, které díky technologii termoterapie dokáže nejen hloubkově odstranit nečistoty, bakterie, přebytečný maz, odumřelé buňky a zbytky make-upu, ale zároveň i hýčká pleť.

LUNA 3 Plus je navíc vybavena mikroproudovou technologií a poskytuje vám tak obohacující zpevňující masáže, které přichází jako krásný vedlejší produkt jediného praktického přístroje!

KROK 2: TÓNOVÁNÍ S FOREO BEAR

Dostaňte se do formy! Nyní je ten správný čas začít se připravovat na léto. Abyste se rozzářili, je tonizace a revitalizace po dlouhé zimní přestávce klíčová. To se samozřejmě netýká pouze vašeho těla, ale i vaší tváře.

FOREO BEAR, micro proudový přístroj zaměřený právě na tonizaci tváře, bude toto jaro vaším spojencem, abyste mohli navštěvovat Face Gym v pohodlí vašeho domova.

Praktický, jednoduchý a rychlý FOREO BEAR vám umožní procvičit svaly vašeho obličeje pro mimořádně účinný a neinvazivní liftingový efekt – s viditelnými výsledky už po prvním použití. Jste připraveni dodat si dávku energie?

KROK 3: FARM TO FACE A UFO 2 – VYŽIVTE PLEŤ DÍKY SEHRANÉ DVOJICI

A abyste získali zpět požadovaný glow, proč se nespolehnout na čerstvost přírodních surovin a superpotravin? Především na velmi delikátní bulharskou růži, jež se stává se svým silným zklidňujícím a hydratačním účinkem skutečným všelékem pro vaši každodenní skin care rutinu.

FOREO to velmi dobře ví, proto řada pleťových masek Farm To Face obsahuje právě bulharskou růži. Tato maska poskytuje dokonalý čas pohody a relaxu pro mdlou a dehydrovanou pleť. Navíc teď můžete vyzkoušet i nové látkové masky Farm To Face, které lze používat jako samostatné ošetření po dobu 20 minut, anebo jako ošetření pleti v kombinaci s přístrojem UFO 2, jenž dodá pleti péči již za 2 minuty!

Zářivou pleť se slevou – 20 % na přístroje BEAR, UFO 2, LUNA 3 a LUNA 3 Plus si můžete dopřát právě nyní na notino.cz.

Galerie

Rozhovory