Pro milovníky pálivých papriček je tu ChilliDoctor!

Redakce Luxus.cz
22. Květen 2019

V našem seriálu o delikatesách se nemůžeme nezmínit o zajímavé firmě s názvem ChilliDoctor, která je dodavatelem všech druhů sušených a tekutých chilli papriček. Papričky, které nabízí, vykupuje přímo od pěstitelů, a to z celého světa a po celý rok, takže jsou pro vás, milovníky pálivého, stále čerstvé a stále skladem.

 

Kvalita papriček, krátká dodací lhůta a maximální trvanlivost jsou největší prioritou firmy. ChilliDoctor je v naší republice vskutku unikátní e-shop s chilli papričkami všech druhů, které v České republice jinde nenajdete. A pokud jste vyložený fajnšmekr, který touží po speciálním druhu, není problém. ChilliDoctor vám jej sežene.

Tato firma má svůj hlavní sklad ve Velké Británii, kde jsou náročné podmínky na skladování a hygienu. Proto budete mít jistotu, že vámi objednané chilli papričky jsou té nejvyšší kvality, přesně takové, jako byste si je koupili přímo od pěstitele.

Nabídka firmy ChilliDoctor je obsáhlá. Naleznete zde mimo jiné tekutý mash, druh chilli, který je běžný v USA a Asii. Čerstvé chilli papričky (obvykle 85-90% z hotového výrobku) se rozdrtí společně se solí a nechají se kvasit po dobu 2 až 6 měsíců nebo i déle. Výtažek z kůže, semínek a dužiny společně poskytne intenzivní a bohatou chuť. Chilli mash je připraven k dalšímu zpracování, používá se k výrobě omáček, sals, dipů, do jídel, pokrmů a mnoho dalšího. 

Samozřejmostí jsou v nabídce celé sušené papričky, které ChilliDoctor dodává po celý rok. Výhodou sušených papriček je, že jsou obvykle bez škodlivých patogenů a je u nich snadné dlouhodobé skladování. V kuchyni mají velmi široké použití. Výborně se hodí do nejrůznějších jídel nebo čistě jako koření. 

 

Velmi populární jsou drcené chilli papričky na menší kousky ve formě vloček a granulí. Například ve spojených státech jsou na stole hned vedle soli a pepře. Široké použití v kuchyni mají také mleté prášky z chilli papriček, které jídlu dodají pikantní ostrost. Pokud jste skutečnými labužníky, ochutnat byste měli i takové delikatesy, jako meruňkový džem s Carolina Reaper či švestkový džem s Habanero. Pokud chilli papričky milujete, navštivte e-shop ChilliDoctor, je to skutečný chilli ráj!

 

                                                                                                                             

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor