Probuďte svou vnitřní sílu s pomocí aromaterapie v lázních hotelu Mandarin Oriental, Prague

22. Říjen 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 18084

Podzim má mnoho tváří. Dokáže být barevný a jiskřivě hřejivý, stejně jako sychravý, chladný a šedivý. Právě jeho negativní konotace jsou letos ještě zdůrazněny všudypřítomným stresem, který dokáže v lidském organismu způsobit nemalé škody. O to důležitější je v tuto dobu nezapomínat na intenzivní relaxaci, která pomáhá minimalizovat stres a zároveň navodit pocit dokonalé harmonie těla i duše. Lázně Mandarin Oriental, Prague přináší řešení, lázeňskou proceduru Inner Strength (Vnitřní síla), díky které naleznou hosté lázní potřebnou energii a zapojí se i do celosvětové říjnové kampaně v boji proti rakovině. Pět procent z ceny nákupu produktů Inner Strength věnují lázně Mandarin Oriental, Prague nadaci Rakovina věc veřejná na výzkum a boj s rakovinou.

 

Aromaterapeutické ošetření a produkty Inner Strength

Pokud dáváte přednost řízené relaxaci za pomoci zkušeného terapeuta, můžete si vychutnat lázeňskou proceduru Inner Strength probouzející vnitřní sílu, kterou exkluzivně nabízí lázně hotelu Mandarin Oriental, Prague. Během ošetření celého těla vystřídá terapeut celou řadu masážních technik, které účinně podporují uvolnění fyzické a emoční úzkosti způsobené mimořádně stresujícím obdobím. Krom samotné masáže je velmi důležitým faktorem také aromaterapie, jež účinky celé procedury ještě prohlubuje. Využívá se při ní speciální esenciální olej Inner Strength obsahující intenzivní směs ingrediencí, mezi kterými nechybí zklidňující šalvěj, kadidlo projasňující mysl, posilující kardamom a rozmarýn, léčivá růže, nebo vetiver a muškát pomáhající vyrovnávat emoce. V samotném závěru procedury provádí terapeut reflexní masáž chodidel, která pomáhá k pocitu uzemnění a probuzení síly.

Jestli dáváte přednost relaxaci v pohodlí domova, nemusíte být o povzbuzující účinky aromaterapie ochuzeni. Produkty Inner Strength, které se používají během ošetření v lázních, si totiž můžete pořídit i pro domácí užití. Výhodou je, že je můžete použít kdykoliv ucítíte nutkavou potřebu zklidnit se a zbavit se nahromaděného stresu. Ostatně, přesně k tomu účelu byl paní Geraldinou Howard, spoluzakladatelkou společnosti Aromatherapy Associates, před mnoha lety vytvořen – pomáhal jí probudit vnitřní sílu k jejímu vlastnímu boji s rakovinou.

Měsíc říjen je zasvěcen boji s rakovinou prsu, lázně hotelu Mandarin Oriental, Prague se rozhodly zapojit k celosvětové iniciativě a podílet se spolu s Vámi na dobré věci. Pokud se rozhodnete zakoupit produkty Inner Strength, lázně věnují 5 % z jejich ceny na výzkum rakoviny české nadaci Rakovina věc veřejná.

Galerie