Procvičte si mozek s logickou hrou Leu Brain Stimulator

13. Listopad 2020

Pociťujete, že se někdy Váš mozek přestává soustředit? Myslíte si, že by bylo potřeba jej začít účinně procvičovat, ale již Vás nebaví jednoduché myšlenkové hry, které hrajete stále dokola? Anebo jen zkrátka potřebujete zabít trochu času? V takových případech pro Vás bude naprosto ideální pedagogicko-logická hra Leu Brain Stimulator.

Zábavná, ale zároveň logická hra Leu Brain Stimulator, která je vhodná pro úplně všechny věkové kategorie, Vás donutí začít se soustředit a napomůže Vám k procvičení Vašeho mozku – avšak to vše zábavným a hravým způsobem, který bude bavit nejen dospělé, ale i děti a Vaše prarodiče.

Leu Brain Stimulator dokáže efektivně procvičit prostorové vidění, logické myšlení, kombinatoriku, jemnou motoriku a celkově Vám pomůže rozvinout kreativitu při řešení každodenních technických problémů, a to vše za pomocí zábavných a jednotlivých úkolů. Zároveň se nemusíte bát, že byste hned od začátku museli řešit abnormálně složité úlohy, celá hra se stupňuje podle úrovní a vždy začínáte na té nejjednodušší a postupně se dopracujete i na ty složitější. Takže k nejtěžším úkolům se dostanete ve fázi, když již máte mozek opravdu rozcvičený.

Hra je zároveň skvělým učebním pomocníkem do školek či škol – a to nejenom v hodinách matematiky – bude totiž bavit rozhodně každého, kdo má rád hlavolamy a kdo se chce překonávat a posouvat své logické myšlení na vyšší úrovně. Díky praktickému cestovnímu balení navíc není problém vzít si ho i na cesty do vlaku, auta a třeba i na dovolenou k moři. Leu Brain Stimulator je skvělým pomocníkem pro efektivní zabití volného času, kdy stihnete udělat i něco pro Váš mozek.

Procvičte si Váš mozek i Vy a zjistěte, jak Vám jde logické uvažování, a to zábavnou a hravou cestou!

Leu Brain Stimulator

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti