Profesionální lázeňsko-rehabilitační péče v Centru Reitenberger

Redakce
05. Srpen 2020
Čtenost článku je: 17193 [?]

Řada z nás někdy zatouží po klidu a odpočinku s možností načerpání nové energie. Ideální řešení se naskýtá v jednom cípu západočeského lázeňského trojúhelníku – Mariánských Lázních. Jen pár kroků od lázeňské kolonády se nachází Centrum Reitenberger nabízející řadu dovolenkových lázeňských pobytů, při kterých necháte odpočinout tělo i mysl také díky skvělé atmosféře historicky tradičního lázeňského místa a jeho okolí.

Již samotný příjezd do středu lázeňského města Vás přesvědčí o správnosti výběru lokality. Právě Mariánské Lázně jsou proslulé především nádhernými anglickými parky, romantickými kolonádami a půvabnými pavilony, příjemnými kavárnami a secesními budovami, kvůli kterým patří mezi nejkrásnější města v Evropě. Centrum Reitenberger sídlí v budově, která byla vystavěna v 19. století, kdy sloužila řádu premonstrátů. O jejím historickém významu svědčí i skutečnost, že byla sídlem původního zakladatele Mariánských Lázní opata Kašpara Prokopa Reitenbergera, podle nějž nese Centrum svůj název. Hosté se dokonce mohou ubytovat v apartmánu č. 203, který byl opatovou kanceláří.

Pokud byste nevěděli, které z více než 60 léčebných, rehabilitačních, regeneračních a odpočinkových procedur si vybrat, můžete sáhnout po některém z pobytových balíčků či tematických balíčků procedur. Centrum Reitenberger navíc jako jedno z mála zařízení v České republice využívá u přístrojových terapií speciální technologii – Cellutec therapy, která aktivuje hlubší vrstvy svalů a tkání, čímž pozitivně ovlivňuje lymfatický systém.

V případě zájmu o intenzivnější formu rehabilitace si můžete vybrat ze tří léčebných pobytů, které díky péči profesionálů vedou k rychlejším výsledkům léčby. Odborníci, jako jsou fyzioterapeuti, maséři, zdravotní sestry a lékaři, pro Vás rádi sestaví co nejefektivnější individuální rehabilitační plán.

Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger disponuje rehabilitačním a balneo centrem o celkové rozloze cca 1200 m2. Klientům je k dispozici bazén, whirlpool, 4 druhy saun – finská, parní, infra a aroma – fitness centrum, speciální vany určené pro nožní koupele, přísadové koupele a hydroterapie či prostorná solná jeskyně, ve které jedna procedura odpovídá dvěma až třem dnům u moře.

Do konce letošního roku je navíc Centrum Reitenberger zapojeno do projektu Dovolená v lázeňském Česku, kdy hosté mohou využít poukaz se slevou 4000 Kč na vybrané pobyty. Neváhejte a rezervujte si pobyt i Vy!

Reitenberger

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Reitenberger

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže