Prožijte luxus v srdci Slovenska v Hotelu Royal Palace

14. Září 2020

Snad každý milujeme relax, ale každý ho pociťujeme poněkud jinak – někdo relaxuje dlouhými túrami, jiný zase zbožňuje poklidné prostředí, kde může odpočívat a kde se o něj postarají zkušení zaměstnanci. Právě Hotel Royal Palace nacházející se v klidném prostředí malého lázeňského města ve středu Slovenska nabízí svým návštěvníkům mnohem více než jen obyčejné wellness, a to konkrétně léčebné lázeňské procedury na vysoké profesionální úrovni, které si zaručeně zamilujete.

Budova, ve které je od roku 2018 v provozu právě Hotel Royal Palace, se považuje za kulturní památku. A to díky tomu, že tato stavba stojí již od roku 1883, kdy bylo postaveno její první křídlo. Hotel se také drží známé tradice léčebných pramenů, které využívá až dodnes. Právě první zmínka, která se jich týká, sahá až do roku 1281. Tyto léčebné prameny ve své době navštívil například i Zikmund Lucemburský nebo Alžběta Bavorská.

Hotel si zakládá na tom, že se zde nejezdí pouze relaxovat, ale zároveň i něco udělat pro své zdraví. Jestliže tedy máte nějaký zdravotní problém a chcete ho řešit, investujte a vydejte se za léčivými prameny právě do Royal Palace, kde Vás doslova nadchnou prvotřídní služby a krásné prostředí hotelu. Právě díky léčivé minerální termální vodě, které má pozitivní vliv na spousty faktorů – a to od problémů s pohybovým aparátem až po neurologické, urologické a gynekologické obtíže.

Voda obsahuje až 1524 mg/l minerálních látek a je používána nejen v bazénech, ale i v pitných pramenech, mezi nimiž nalezneme 2 volně dostupně a 2 pouze pro hotelové klienty.

Hotel nabízí pro své klienty takzvané medicínské wellness, a to není jen obyčejná vířivka, ale speciální vana, která v sobě kromě léčivé vody obsahuje i spoustu přísad jako třeba bahno z mrtvého moře, rašelinu a oxid uhličitý. Zkušení lékaři Vás mohou prohlédnout a poradit, jaká terapie by pro Vás byla nejvhodnější. Kromě vodní léčby je totiž k dispozici i termoterapie, fyzioterapie a speciální procedury jako plynový zábal CO2, magnetoterapie atd. Velkým unikátem, který jen tak někde nenajdete, jsou ještě kosmetické procedury za využití 24karátového zlata.

Mimoto máte možnost navštívit i areál Spa&Aquapark Turčianské Teplice, se kterým je Hotel Royal Palace propojený. I zde se samozřejmě využívá voda z léčivých pramenů. Nevyhnete se ani špičkové gastronomii, která kombinuje tradiční jídla ale i exotické suroviny typické pro šlechtickou kuchyni.

Hotel Royal Palace

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže