Prožijte nezapomenutelnou svatbu v krásném venkovním prostředí

Ondřej Petera
22. Říjen 2019

Toužíte po nezapomenutelné svatbě, o které se bude mluvit ještě několik dlouhých let? Hotel u Holubú Vám dokáže kromě luxusního ubytování a skvělé restaurace vystrojit tu nejlepší svatbu, jakou jste si jen mohli kdy představit.

Svatby v tematickém duchu, při kterých se ani nebudete muset o nic starat, obřad v překrásném venkovním prostředí, stylová výzdoba, která všem bezpochyby vytrhne zrak, to vše je v hotelu u Holubú možné.

Obřad

Většina lidí dnes chce mít svatební obřad ve venkovním prostředí. Právě překrásné okolí hotelu k tomu jenom vybízí. Venkovní obřady zde probíhají v krásném designovém altánku či na rovnaté louce resortu hotelu.
Altánek je možno speciálně vyzdobit. Díky skvělému technickému zázemí si mohou svatebčané zvolit z hned několika hudebních variant dle toho, která náleží jejich vkusu.
I po obřadě je možné pokračovat v následující zábavě a svatební hostině na venkovní překrásné terase.

Každého jistě napadne, co by se stalo, pokud by začalo pršet. Ani v tomto případě se nemáte čeho bát, jelikož pro Vás bude připravena i vnitřní prosklená místnost, díky které nebudete mokří, ale zároveň ani neztratíte výhled na krásnou krajinu.

Výzdoba

S výzdobou si nemusíte ani trochu lámat hlavu. Buď ji můžete celou přenechat na hotelu, nebo si od nich můžete nechat alespoň vypomoci. Zaměstnanci Vám s radostí pomohou s doplňky, jmenovkami či dokonce i zasedacím pořádkem. Je možné si nechat zajistit i různé koutky, které budou určeny například pro gentlemany, k focení, apod.
Nebojte se, že by chyběla květinová výzdoba. Jen si vyberte tu Vaši nejoblíbenější a nechejte si ji naaranžovat hned do několika dekorací: květinová výzdoba svatební tabule, květinová výzdoba altánku, květiny na auto, svatební kytice, korsáž pro ženicha, myrty do klopy, květiny pro družičky, polštářek na prstýnky, přízdoby do vlasů, kytice pro maminku, kytice pro svědkyni.

Není problém ani s různými druhy stolů, může se jednat o stůl s nealkoholickými nápoji, jídlem, vínem, atd.

Speciální druhy svateb

Problémem nejsou ani tematické svatby, mezi které můžeme zařadit svatbu letní, podzimní, zimní, svatbu s retro tematikou či „Malou svatbu jako překvapení,“ kdy si nebudete muset s celou svatbou vůbec dělat starosti, protože pro Vás vše připraví personál. Jídelníček, hudba a vše ostatní pro Vás zařídí sám hotel a pro Vás to bude již zmíněné překvapení.

Relax pro nevěsty

Svatba s sebou přináší plno starostí a každá nevěsta by měla poslední den před svatbou věnovat jen sama sobě. Přijeďte do hotelu o den dříve a užijte si relaxaci ve wellness centru, abyste na svůj velký den byla připravená a odpočinutá. Můžete s sebou vzít sestru, kamarádku či klidně maminku.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor