Prožijte nezapomenutelný víkend v Praze! Pohodlné útočiště naleznete v hotelu The Emblem!

04. Červen 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16235

Plánujete několikadenní výlet do hlavního města a přemýšlíte nad ideálním místem, kde složíte hlavu a dočerpáte energii? Jen pár minut od Staroměstského náměstí, v příjemné vzdálenosti od mnoha zajímavých turistických památek, objevíte jedinečný The Emblem Hotel Prague. V tomto elegantním hotelu s kvalitními službami se střetává jedinečná architektura s designovým interiérem.

Pokud se zde ubytujete, buďte si jisti, že právě tady naleznete své pohodlné útočiště, ať už v jednom z moderních pokojů či apartmánů. V hotelu The Emblem se zaručeně budete cítit jako doma. Koncept pokojů totiž spočívá ve stylizaci jako ložnice: skvěle se tu vyspíte a ráno načerpáte energii osvěžující sprchou a šálkem kávy nebo čaje.

Pokud jste náročnější cestovatel a potřebujete místo pro setkávání s ostatními hosty nebo přáteli, je tu pro vás M Lounge: obývací pokoj jako stvořený pro společný relax. Gurmáni ocení kvalitní hotelovou restauraci a všichni, kteří si potřebují odpočinout pak holistické lázně M Spa. Právě tady se díky dostupným procedurám perfektně uvolníte i po náročném dni stráveném v jednom z nejkrásnějších míst Evropy.

Galerie