Prožijte odpočinek v srdci Tater díky hotelu Bellevue

09. Říjen 2020
Čtenost článku je: 14995 [?]

V dnešním uspěchaném světě zkrátka občas přijde chvíle, kdy potřebujeme úplně vypnout, odprostit se od všech starostí a užít si klid, kdy nemusíme myslet na práci, ale zajímat se pouze sami o sebe. Právě díky úžasnému Grand Hotelu BELLEVUE****, který nalezneme v samém srdci Tater, si můžete užít relax, který Vám jen tak někde neposkytnou. Využijte jejich prvotřídních služeb nového wellness centra s bazénem a složte hlavu v moderních pokojích a apartmánech s krásným výhledem.

 Hotel BELLEVUE**** je místem, které si nese opravdu dlouholetou historii, díky níž získalo toto místo již spoustu cenných zkušeností. Neznamená to však, že si zde budeme připadat jako před sto lety, hotel se snaží jít stále dopředu, a proto nabízí úžasný relax v úplně novém a ještě větším wellness centru s obrovským množstvím všech různých procedur a masáží. Důležité je zmínit i jeden z největších bazénů, který v Tatrách vůbec nalezneme, u něhož nechybí samozřejmě ani oblíbený Aquabar. Pokud potřebuje Vaše tělo i mysl odpočinek, můžete využít skvělé sauny či vířivky s mořskou vodou, kterými hotel také disponuje.

Velmi příjemně se budete cítit i v každém pokoji či apartmánu, kterých hotel nabízí až 150. Všechny z nich postupně přechází do moderního a elegantní stylu EXCLUSIVE, což Vám zaručí ty nejvyšší možné standardy. Můžete se sem vydat jak s celou svou rodinou, tak klidně i jen se svou milovanou polovičkou – pokaždé budete mít možnost výběru ze spousty pokojů či apartmánů. Zajímavým faktem, který je nutno podotknout, je to, že každé poschodí hotelu je designově zvláštní, a právě to dodává hotelu velikou rozmanitost.

Pokud milujete přírodu, určitě budete spokojeni, neboť zde naleznete spoustu míst, na které se můžete jet podívat. A kdyby Vám náhodou počasí nepřálo, nemá cenu zoufat – hotel Vám ve svých prostorech nabídne squash, bowling, stolní tenis, biliár anebo moderní fitness centrum.

A jak tomu v luxusních hotelech bývá, na své si přijdou i gurmáni. V hotelové restauraci Savarin si můžete pochutnat nejen na slovenských jídlech, ale i na vybraných specialitách. Pro poklidné večery navštivte bar Lucullus, kde si pochutnáte na výborných míchaných drincích.

Dopřejte si odpočinek v Tatrách i Vy!

Hotel Bellevue Tatry