Prožijte odpočinkovou dovolenou či pohodovou firemní schůzku v luxusním hotelu Studánka ve východních Čechách!

Ondřej Petera
18. Září 2019

Toužíte po návštěvě elegantního hotelu, který se bude rozprostírat v malebné a klidné krajině, kde Vás nebude vůbec nic rušit? Vyzkoušejte hotel Studánka, jehož umístění je situováno do krásného okolí východních Čech přímo pod Orlické hory nedaleko okresního města Rychnov nad Kněžnou.
Oblast, kde se nyní hotel nachází, sloužila již v 17. století jako lázeňské a rekreační středisko, a to zejména díky léčivým pramenům vod, které se zde nachází.

V roce 2008 proběhla v hotelu široká rekonstrukce, díky které můžete využít plně hlavní budovu a s ní i vilu a různá sportoviště, jež Vám nabízíme. Vyžijete se u nás, ať preferujete na dovolené rekreaci a klidový režim, tak i pokud máte rádi poznávání nových míst či sportování.
Pro ty, kterým by nedalo spát, kdyby se nepodívali na nová místa a trošku si nezasportovali, můžeme doporučit procházku po tiché a přenádherné panenské přírodě Orlických hor nebo třeba zajímavou a netradiční pivní stezku, kdy se při túře na kole seznámíte s několika zajímavostmi o pivu. Nezapomínejme ani na spousty krásných výletů a cest za poznáním, které nabízí krajina východních Čech. Na našich webových stránkách si můžete přečíst o těch nejzajímavějších.
Nakonec můžete svůj večer zakončit na některém z našich tanečních večerů či koncertů, u kterých věříme, že se Vám jistě budou líbit.

Ti, co jedou navštívit hotel převážně kvůli odpočinku a pohodě, udělá jistě radost široký výběr wellness pobytů pro muže i ženy. Čekají Vás zde ty nejkvalitnější a moderní relaxační technologie a wellnes metody, které si zaručeně užijete.
Pro ten pravý pocit relaxace určitě nezapomeňte využít hotelové SPA, do kterého patří sauny s léčivou, přírodní solí, parní lázně a vodní svět, kde budete mít možnost koupání ve vířivkách, lázeňských bazénech či chůzi po oblázcích v horké i studené vodě.

Mimo odpočinkové dovolené je u nás možné zařídit i konference či jinou firemní akci, kdy budete mít možnost zpříjemnit celému pracovnímu kolektivu jeho snahu a posílit jejich myšlení za cílem posunutí dál.
Společenský sál hotelu je vybaven velkým počtem židlí, za účelem možnosti pořádání i větších akcí, a samozřejmě i dataprojektorem, kde budete moci ve vysoké kvalitě promítat své prezentace a videa, která chcete předvést ostatním.

Všechny pokoje patří k těm nejluxusnějším a splňují požadavky, které náleží tří a čtyř-hvězdičkovému hotelu. Studánka nabízí až pět různých variant pokojů, kdy nezapomíná ani na velké prezidentské apartma Panna na jelenu, které je vhodné pro velká obchodní jednání. Každý z  pokojů je vybaven vším, co zákazníci očekávají, nevyjímaje bezdrátové internetové připojení, LCD televizory, minibar či bezpečný trezor.

Prohlédněte si webové stránky hotelu Studánka a užijte si tu nejkrásnější dovolenou či zřiďte firemní akci v přenádherném prostředí Orlických hor, na kterou nikdy nezapomenete.