Prožijte příjemné podzimní pobyty v Krkonoších díky Aparthotelu Svatý Vavřinec

28. Srpen 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17163

Stále jste si nevybrali svou vysněnou dovolenou, ale už se obáváte, že na ni v létě nezbude čas? Nebo si jen přejete užít ještě trochu klidu i na podzim? A proč se nevydat do Krkonoš, v nichž se nachází i naše nejvyšší hora Sněžka, a neprožít zde příjemné podzimní pobyty, při kterých dostanete možnost odpočinout si od všeho stresu a ruchu velkoměsta a užít si vysněný pobyt v Peci pod Sněžkou.

Nový Aparthotel Svatý Vavřinec, který nalezneme v samém centru Pece pod Sněžkou, nabídne svým návštěvníkům skvělé komfortní ubytování, které přesně odpovídá luxusu čtyřhvězdičkových aparthotelů. Aparthotel Vás rád přivítá nejen v zimním období, kdy se můžete vydat lyžovat na nejbližší sjezdovky, ale i v době léta a již zmiňovaného podzimu, na který si aparthotel připravil i speciální pobytové balíčky.

Každý apartmán nebo studio jsou vybaveny skvěle všemi náležitostmi, které od luxusních pokojů požadujete. Můžete si vybírat hned mezi několika různými styly apartmánů – od moderního či skandinávského až po krkonošský a glamour styl. Mimo elegantní pokoje je velkou předností aparthotelu i úžasné wellness, v rámci něhož si můžete užít privátní vířivku, skvělé masáže anebo si klidně pronajmout celé wellness pro vlastní účely.

Právě v období od 1. 9. až do 19. 12. 2020 můžete v Aparhotelu Svatý Vavřinec využít možnosti podzimních pobytů pro 2 osoby, který Vás skvěle odprostí od všech starostí a povinností a vdechne do Vás čistou energii. V rámci tohoto pobytového balíčku se můžete v aparthotelu ubytovat na 2 noci, užít si bohatou snídani formou bufetu, dát si výbornou domácí limonádu a k tomu všemu na Vás bude čekat hned při příjezdu antistresové překvapení.

V rámci tohoto balíčku si užijete 50 minut relaxační masáže nebo 50 minut kosmetického hydratačního ošetření pleti. Na 90 minut můžete společně vstoupit do Krkonošského wellness, ve kterém naleznete 3 druhy saun, vířivku, Kneippův chodník a zážitkového sprchy. Kompletní taje podzimního pobytu naleznete zde.

Zakupte svým nejbližším pobyt v elegantním Aparthotelu Svatý Vavřinec i Vy formou voucherů, které vykouzlí úsměv na tváři doslova každému.

Galerie