Prožijte žhavé léto díky plavkám značky Lise Charmel

11. Červen 2021

Většina z nás si to přiznává nerada, ale léto již definitivně klepe na dveře. Začínají slunečné dny a my víme, že s tím přichází dovolená, teplo a především koupání. Spousta lidí má ale z tohoto období vždy doslova hrůzu, neboť si přes Vánoce dopřává trochu více, než by měla, a do léta následně musí shazovat přebytečná kila. Zapomeňte ale na tyto každoroční stresové situace, uvolněte se a oblékněte do elegantních a pohodlných plavek Lise Charmel, které padnou každé ženě.

Všechny dámy si přejí v létě vypadat dokonale. A muži, vězte, že roli nehraje pouze postava, ale především i oblečení, v tomto případě dokonalé plavky. Udělejte své milované radost a obdarujte ji luxusními plavkami Lise Charmel, které jsou stejně jako jejich spodní prádlo nabité svěží energií, která u bazénu nesmí rozhodně chybět – a to jak u veřejného koupaliště, tak i u soukromého bazénku.

Jestliže dáváte raději přednost jednobarevných vzorům a barvám, jako je nadčasová černá nebo modrá, u Lise Charmel si jistě vyberete. Ale naopak, pokud jste milovnicí žhavých kombinovaných i abstraktních vzorů, budete z nové plavkové kolekce Lise Charmel doslova unešena. Samozřejmostí jsou kromě plavek také další doplňky k vodě i do města.

Životní prostředí je důležité stejně jako naše krása

Lise Charmel kromě krásy svých zákaznic nezapomíná ani na životní prostředí, které se stává stále řešenějším a podstatnějším tématem naší společnosti. Firma vybírá takové dodavatele, kteří nejenom splňují jejich přísné požadavky na kvalitu materiálu pro spodní prádlo a plavkový úplet, ale zároveň dodavatele, kteří dbají na naše okolí – vyvíjí nové textilie z recyklovaných materiálů, snižují používání vody v procesech výroby, používají solární a obnovitelné zdroje energie a minimalizují přepravu při výrobě.

Prožijte svůdné léto plné elegantních plavek a vody i vy! Oddejte se Lise Charmel!

Lise Charmel