Rádi se bojíte či strašíte ostatní? Podívejte se na nové halloweenské produkty od firmy Lush

Ondřej Petera
28. Září 2019

Společnost Lush prodává spousty zajímavých tematických výrobků, které se hodí do různého ročního období. Připravte se, že má pro Vás připravené i strašidelné halloweenské produkty, se kterými si dokáží Halloween užít jak děti, tak dospělé.

Bewitched

Po všem tom lítání s koštětem si vydechněte v uvolňující bublinkové koupeli s kadidlem. Začmuchejte čumáčkem a nechte se okouzlit povznášející bergamotovou silicí a povědomou konejšivou ostružinovou vůní. Ať už v tomhle životě, nebo v jednom z těch dalších osmi, tuhle pěnu byste si neměli nechat uniknout.

Sparkly pumpkin

Prožijte ve vaně pohádkové kouzlo s ovocnou pěnou, která zimním večerům dodá trochu slavnostní nálady a třpytu. Rozdrobte ji do proudu tekoucí vody a dovolte jí vyčarovat hromadu heboučkých bublinek. Nechte se unášet jalovcem a povznášejícím grapefruitem, které Vám rozjasní náladu jako mávnutím kouzelného proutku. Vůně limetové silice zatím zažene chmury, abyste se cítili jako v té nejmilejší pohádce. Jen se ujistěte, že vylezete před půlnocí!

Pumpkin

Hledáte-li dárek, co vám předvede dokonale halloweenskou show, jste na správném místě. Utrhněte si nějaký čas jenom pro sebe a tyhle dobroty. Až se seznámíte se straš(idel)ně krásnou čtveřicí překypující vůněmi od dřevitého jalovce po kořeněnou kombinaci pačuli a černého pepře, budete zmírat touhou dostat se co nejrychleji do koupelny.

Out Of Space

Chcete někoho obdarovat koupelovým zážitkem jako z jiného světa? Tenhle dárkový obal z recyklovaných materiálů okrášlí hned dvě koupelové bomby dle vašeho výběru. Po rozbalení stačí rozstřihnout v místě tečkované čáry a poslouží jako stylová maska na obličej – na party nebo třeba na cestu do vesmíru!

Ghost in the Dark

Střežte se všeho, co vylézá v noci! Až se budete strachy bát podívat pod postel, zalezte do koupelny, kde vás ochrání tenhle voňavý, ve tmě svítící přátelský duch. Nasviťte ho pod lampou a nechte ho zahnat všechna zlá strašidla tmy. Mydlinky se strašidelně povznášející citronovou trávou a děsivě povzbuzujícím bergamotem Vás zatím vynesou do nebe.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor