RALPH LAUREN PŘEDSTAVUJE VŮNĚ RALPH'S CLUB, INSPIROVANOU DUCHEM POSPOLITOSTI

Redakce
13. Říjen 2021

Ralph Lauren vybral rozmanité mladé obsazení, které ztělesňuje podstatu RALPH'S CLUB, včetně modelu, umělce, herce a kreativního podnikatele Luky Sabbata, mezinárodní supermodelky Gigi Hadid a hudebníka, herce a modela Luckyho Blue Smithe. V kampani vystupuje také umělkyně Fai Khadra, která se připojuje ke skutečným přátelům Sabbatovi, Hadid a Smithovi, kteří objevují moderní energii a nadčasový styl značky Ralph's Club. Procházejí klubem inspirovaným stylem art deco a setkávají se s lidmi z celého světa, kteří se sešli na jednu nezapomenutelnou noc.

Ralph Lauren Fragrances představuje vůni RALPH'S CLUB, která zachycuje nejkrásnější noc vašeho života.

RALPH'S CLUB byl promyšleně navržen pro milovníky stylu, kteří inspirují ostatní, aby se sešli a užívali si plnosti života kolem sebe. Vůně je silná a elegantní, ale zároveň nepodbízivá. Její tóny dlouho přetrvávají a posouvají hranice smyslnosti a vznešenosti.

Mistr parfumér Dominique Ropion vytvořil tuto parfémovanou vodu exkluzivně z ingrediencí destilovaných v nejvyšší kvalitě s mimořádně vysokou mírou přirozenosti. Svěží tóny levandule a šalvěje muškátové, které se pěstují a sklízejí ve francouzské Provence, jsou vyváženy hřejivou bohatostí virginského cedrového dřeva a luxusního vetiveru pěstovaného a sklízeného na Haiti.

RALPH'S CLUB obsahuje dlouhotrvající směs tónů, včetně:

  • HLAVA: levandule, jablko, grapefruit.
  • SRDCE: šalvěj, pelargonie, pomerančový květ.
  • ZÁKLAD: cedrové dřevo, vetiver, pačuli, kašmeran.

Elegantní a sofistikovaný flakon je výsledkem dlouholeté řemeslné práce a má ostré úhly, které jsou chladivé na dotek. Pistolový design má nezapomenutelný, elegantně odklápěcí uzávěr s detailním monogramem Ralph's Club.

RALPH´S  CLUB je exkluzivně k dostání v parfumeriích Douglas. Tato řada obsahuje 100 ml, 50 ml a 30 ml.

Ralph Lauren

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže