Řekněte to kyticí! S online květinářstvím LaFlora to už nemůže být snazší!

Redakce Luxus.cz
24. Duben 2019

Krásnou kyticí řeknete vše, kolikrát i to, co slovy se říci bojíte. Krásnou kyticí nikdy nezarmoutíte, ba naopak, vždy potěšíte. Proč ale většina z nás dává květiny jen na narozeniny, svátky a výročí? Obzvlášť v dnešní uspěchané době, kdy nemáme čas na své blízké, bychom je měli občas potěšit květinou. A nemusíte kvůli ní ani ztrácet svůj tolik potřebný čas. LaFlora, online květinářství, doručí květiny po celé České republice, a navíc neskutečně rychle.

Objednávky v pracovní dny dokážou v LaFloře doručit již za několik minut, avšak zvolit si můžete i jiný den dodání. Není obec, do které by LaFlora nedokázala dovézt květinu. Doručuje nejen domů, ale i do společností, nemocnic, kaváren, hotelů, zkrátka všude tam, kde dělají květiny lidi šťastnější. Kromě toho LaFlora dodává květiny i o víkendech a svátcích (1.5., 8.5., 5 a 6. 7., 28.9., 28.10. i 17.11.). A pokud máte svoji drahou polovičku na služební cestě v zahraničí, a potřebujete jí dokázat, jak vám chybí, není nic jednoduššího, než jí u LaFlory objednat květinu. Bude ji mít už druhý den!

LaFlora je profesionální online květinářství, které nabízí nejrůznější květiny a originální vazby. Vybrat si zde můžete z romantických růží, veselých germinek, rozkvetlých slunečnic, jarních tulipánů, honosných pivoněk, čistých lilií nebo třeba rozmanitých orchidejí. Nejen díky kráse, čerstvosti květin a rychlé donášce je La Flora jednou z nejlépe zákazníky hodnocených společností v tomto segmentu na trhu.

Má velmi kvalitní partnerskou síť, kterou tvoří https://www.onlinekvetinyjana.cz/, https://kvetinynika.cz/ (zaměřující se na rozvoz květin v Ostravě) či https://cityfleur.cz/  (rozvážející květiny v Praze). I tato květinářství nabízí stejné služby jako LaFlora, ale specializují se na lokální doručování.

Neváhejte a udělejte někomu blízkému krásnější den s květinami od LaFlory!

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor