Rezidence Churchill: exkluzivní byty s Prahou na dlani

Hana Benešová
14. Březen 2019

Rezidence Churchill, to je prestižní adresa na pražských Vinohradech s úžasnými výhledy na Staré město a Hradčany. Za návrhem projektu stojí renomované studio Aukett Architects. Jejich výsledkem je prostorné bydlení s moderními dispozicemi a ve vysokém standardu.

Rezidence Churchill, to je moderní architektura promyšlená do posledního detailu. Uspokojí i nároky toho nejnáročnějšího klienta, který chce žít kosmopolitním životem. Její design je nejen moderní, ale také funkční. V rezidenci převažují přírodní materiály, jakými jsou kámen a dřevo v kombinaci se sklem a kovem. Dochází zde k dokonalému skloubení kvalitního řemesla s moderními technologiemi.

Rezidence Churchill nabízí prostorné a světlé byty všech velikostí. Nižší patra, která jsou zasazena do svahu, nabízí byty s předzahrádkami, ve vyšších patrech pak byty s lodžiemi a velkými balkóny nabízejícími impozantní výhledy na stověžatou Prahu a Národní muzeum.  

Pražské Vinohrady jsou skvělým místem pro ty, kteří si chtějí život ve městě užívat. Dýchají atmosférou a energií místních divadel, klubů, restaurací, obchodů a služeb. Pro procházky, jogging nebo nedělní piknik s rodinou jsou jako stvořené Riegrovy sady, díky nimž budete mít přírodu na dotek. Obrovskou výhodou této lokality je pěší dostupnost do centra Prahy. V Rezidenci Churchill jste uprostřed dění a zároveň doma, v pohodě.