Roberto Coin přináší nové přírůstky do kolekce New Barocco

29. Leden 2020

Oslava okázalé společenské doby, vrcholného šperkařského umění a silných žen usedajících na trůny Evropy. V kolekci New Barocco vyzdvihuje italský mistr šperkařství Roberto Coin tyto nadčasové atributy, jež dnes vyniknou stejně skvostně jako před lety.

Delikátní technika kroucené zlaté nitě, typická pro kolekci New Barocco, rozehrává opulentní hru světel a stínů. Tenké zlaté nitky obtáčejí bílé diamanty jako kdysi obepínaly bělostné paže výjimečných žen. V kombinaci žlutého zlata a diamantů se představí náramek spolu s kaskádovými náušnicemi a náhrdelníkem. Romantičky pak ocení jemné náušnice z růžového zlata připomínající výšivky na haute couture róbách dam udávajících tempo doby.

Roberto Coin je ikonou šperkařského průmyslu už více než 30 let. Mezi jeho díla patří vlajková kolekce Appassionata, Pois Moi a Roberto Coin Cento Diamond. Jeho kolekce jsou dostupné v 62 zemích světa.

Už od roku 1977 věnuje benátský návrhář šperků Roberto Coin svůj život vášni pro inovační design založený na hlubokých znalostech italského umění a
řemeslné tradici. Hledajíc nové zdroje a inspiraci, každé jednotlivé dílo Roberta Coina je výsledkem vzrušující cesty kulturami a jejich vlivy, přírody a krajiny se zkušeností výjimečné rovnováhy mezi minulostí a budoucností. Každý šperk vypráví jiný příběh, příběh schovávající se v neomylně vábivé jedinečnosti a stylu identity. Je to skutečný vesmír miniaturních uměleckých děl, které přicházejí, aby žily díky schopnostem klenotníků, každý nazdoben s famózním rubínem a příběhem vyprávěným celému světu.

Značka Roberto Coin se v roce 200 zařadila mezi sedm nejznámějších šperkařských značek v Americe. Proto stojí rozhodně za to, abychom si ukázali pár jejich nových výrobků.

Náušnice z krouceného žlutého zlata s bílými diamanty

Cena je 204 900 Kč.

Náhrdelník z krouceného žlutého zlata s bílými diamanty

Cena je 121 900 Kč.

Náramky

Cena je 349 100 Kč.

ROBERTO COIN

Firemní články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

ROBERTO COIN

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže