ROZHOVOR Z TOMÁŠEM JUHÁSEM - JEDINEČNÝM OČNÍM OPERATÉREM OFTUM

Rozhovor napsala redakce
09. Prosinec 2015
Když MUDr. TOMÁŠI JUHÁSOVI, Phd. jeho otec laserem odstranil dioptrickou vadu, rozhodl se, že se laserové léčbě bude také věnovat. Dnes ho můžete potkat v klinice Oftum Prague, kde provozuje kombinaci femtosekundového a excimerového laseru od renomovaných výrobců ze Švýcarska a Německa.
Otázka
Jak jste se dostal ke svému povolání?
Odpověď
Úplně přirozeně, dalo by se říct, že samospádem. Vyrůstal jsem v lékařské rodině a navíc jsem vždy inklinoval k přírodním vědám. Když mi bylo osmnáct let, otec mi laserem operoval krátkozrakost a od té chvíle jsem měl jasno o tom, čím se chci v životě zabývat.

Otázka
Provozujete ve svém očním centru přístroje, které jsou v Česku neobvyklé? Jak fungují?
Odpověď
U nás na klinice Oftum Prague pracujeme s tím nejlepším co momentálně trh umožňuje. Pacienti vyžadují nejvyšší kvalitu - a v Praze to koneckonců ani jinak nejde. Využíváme kombinaci femtosekundového a excimerového laseru od renomovaných výrobců ze Švýcarska a Německa. Díky tomuto vybavení dokážeme odstraňovat i závažné dioptrické chyby bezbolestně a extrémně rychle, takřka na počkání.

Otázka
Jaké jsou technologické trendy v laserové chirurgii oka?
Odpověď
Trend je jednoznačný - „femto“ a miniinvazívnost. Femtosekundové lasery pravděpodobně úplně vytlačí excimerové.

Otázka
Nabízíte nějakou zajímavou technologii, která je alternativou k obvyklým léčebným postupům, můžete ji vysvětlit?
Odpověď
To unikátní čo nabízíme je špičková technologie a fakt, že všichni lekáři u nás absolvovali laserovou operaci očí. Nenasazujeme si brýle a nepřetvařujeme se jak to standardně dělají na jiných pracovištích. Stoprocentně věříme tomu co děláme - a především známe pocity pacientů nejen v průběhu operace, ale i po jejím skončení. Výhodou naší kliniky je, že Oftum nepůsobí jako klasické nemocniční prostředí. Využíváme špičkové prostory v lukrativní výškové budově s recepcí, kde počítají s vaším příchodem. Dostanete se k nám metrem, ale pokud se rozhodnete přijet vozem, můžete u nás zdarma zaparkovat na hlídaném parkovišti. Naše ordinace odpovídají tomu, že se v nich pracuje se špičkovými technologiemi. Nešetřili jsme a naši pacienti to oceňují.
Otázka
Na jaké pacienty jste zaměřeni?
Odpověď
Na všechny, kteří mají potíže s dioptrickými chybami a chtějí je odstranit. Nabízíme řešení pro všechny sociální skupiny, pravda ale je, že se zatím setkáváme spíš s klienty, kteří jsou zvyklí na vysoký standard.
Děkujeme za rozhovor

OFTUM PRAGUE

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže