RP CLINIC synonymum pro krásu, zdraví a profesionální péči na nejvyšší úrovni

Redakce
18. Prosinec 2020
Čtenost článku je: 17048 [?]

Vyhledáváte pro sebe a své blízké vždy jen to nejlepší? Pak oceníte špičkové odborníky v oblasti estetické dermatologie a pleťových terapií v čele s MUDr. Věrou Terzijskou, dále v oblasti stomatologie v čele s MDDr. Lenkou Poláškovou. V jedinečném prostředí moderné kliniky v centru Prahy se o klienty starají profesionálové v oblasti preventivní medicíny a péči o zdraví, a to vše v symbióze s diskrétností, individuálním přístupem a nadstandardními službami, která předčí všechna očekávání.

Komplexní péče v RP CLINIC je přehledně rozdělena do sekcí, které si v dnešním článku postupně vyjmenujeme.

Dental care

Stomatologické centrum s vedoucí lékařkou MDDr. Lenkou Poláškovou, které poskytuje své služby v širokém portfoliu standardních i specializovaných stomatologických činností již od roku 2011. Specializuje se na estetickou stomatologii, stomatochirurgii včetně zubních implantátů a ortodoncii, kde využíva nejmodernější metody jako rovnátka Invisalign.

Esthetic care

Centrum estetické dermatologie pod vedením přední české dermatoložky MUDr. Věry Terzijské poskytuje kromě léčby degenerativních projevů na kůži také široké spektrum korektivně dermatologických ošetření, pleťových terapií a dalších anti-aging zákroků jako například aplikace botulotoxinu pro korekci vrásek nebo k ostranění nadměrného pocení, aplikace výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou či různá laserová ošetření.

Body care

Sekce nabízí tělové terapie zaměřené na tvarování postavy, zeštíhlení problematických partií a minimalizaci celulitidy. Poskytuje také ruční a přístrojová lymfodrenážní ošetření a masáže doprovázené následným programem jako body wrap nebo termo zábal.

Health care centrum

Zde je poskytována cílená péče o zdraví – od komplexního programu infuzních terapií, oxygenoterapie přes výživové poradenství a coaching, až po ambulanci klinické genetiky a ambulanci ortopedie. Velkému zájmu se v těchto dnech těší infuzní balíčky, které zajistí komplexní podporu organismu díky kombinaci antioxidantů a vitaminů skupiny B. Jsou ideální pro klienty s vyšším psychickým či fyzickým vypětím a pro ty, kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu. Kyslíková terapie je léčebná kúra a prevence, prováděná pomocí koncentrovaného až 90% čistého kyslíku z kyslíkového koncentrátoru. Kyslíkový koncentrátor pozitivně ovlivňuje dýchací systém a pomáhá tak pacientovi.

Pokud hledáte nejlepší dárek pro své blízké, dopřejte jim péči v RP CLINIC. Dárkové poukazy k dostání v RP CLINIC, Na Poříčí 1076/5, 110 00, Praha 1. Více informací vám rádi sdělí na +420 211 153 600 nebo na info@rpclinic.cz.

RP CLINIC