S plavkami COS budete na pláži nepřehlédnutelná

Redakce Luxus.cz
31. Květen 2019

COS, to je značka, pro ženy a muže, kteří milují design, ale zároveň od oděvů vyžadují funkčnost. Její kousky jsou v minimalistickém provedení a lehce mezi sebou kombinovatelné. Nic odvážného, žádná provokace, jednoduchá elegance. To je COS.

Oděvy této luxusní značky švédského módního řetězce Hennes & Mauritz si můžete zakoupit kde jinde, než v Pařížské ulici v Praze.

S nadcházejícím létem značka představila svoji kolekci plavek na tuto sezónu. Plavky mají dokonalé střihy, takže v nich budou výborně vypadat baculky i ženy s mírami modelek.

Všechny plavky jsou z vynikajících materiálů, které rychle schnou a na těle jsou velmi příjemné. V kolekci pro tuto sezónu naleznete plavky s minimalistickými střihy a nejrůznějšími odstíny, i těmi, které jsou pro COS zcela nové.

Na pláži budete nepřehlédnutelná v modelu s asymetrickým výstřihem v jemné levandulové, bílé a světle modré, po výrazné kousky v sytě vínové barvě. Skvěle vypadají také moderní kraťasy, které se hodí jak na pláž, tak na procházku !po městě. COS nabízí takové modely, v nichž se budete za všech situací cítit pohodlně.