S vůní Paco Rabanne Olympea budete v létě bohyní

Redakce Luxus.cz
12. Červen 2019

Těšíte na letní dny a chcete být neodolatelná? Pak byste se měla navonět éterickou vůní Paco Rabanne Olympea. Ať už budete u vody, na večírku nebo večeři při svíčkách, s touto vůní budete jako bohyně starověkého Řecka. Ne nadarmo je její flakónek tvarovaný jako vavřínová koruna…

Tato jedinečná vůně, která v sobě spojuje luxus a eleganci, byla představena v roce 2015. Inspirací pro ni byla právě myšlenka moderní bohyně. Paco Rabanne Olympea popisuje její krásu, sílu a dynamiku. Krásu, která se snoubí se smyslností, jež je pro muže přímo magneticky přitažlivá.

Vůně Paco Rabanne Olympea je plna kontrastů, které společně rozehrávají nebezpečně svůdnou hru. S touto vůní si získáte srdce každého muže, který vás zaujme. Vůně zahajuje svěžest mandarinky, omamná vůně jasmínu a pikantní dotek zázvoru. I v jejím srdci jsou samé kontrasty, které vznikají spojením sladké vanilky a vůně soli. Díky tomu vzniká aroma, které otevírá prostor snům a fantasiím. Závěrečné tóny jsou postavené na vůni santalového a kašmírového dřeva a jsou protkány vůní ambry. Staňte se moderní bohyní s vůní Paco Rabanne Olympea!