Salón INKA účinně pomáhá v boji s problematickou pletí

22. Říjen 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 12390

Trpíte problematickou pletí, na níž se objevuje akné či jiné pigmentové skvrny, kterých byste se chtěli zbavit jednou provždy? Salón INKA Vám díky své dlouholeté zkušenosti a přírodním výrobkům zaručí, že tento problém již nebudete muset nikdy řešit.

Salón INKA založila jedna z našich nejznámějších kosmetoložek paní Inka Ojainmaa, které se také přezdívalo „Pleťová kouzelnice.“ S tímto nápadem přišla před 45ti lety ve Finsku. Následně se po 40ti letech vrátila do své rodné země, tedy do České republiky, tentokrát ale ne sama, ale se svým finským manželem Mattim. Společně si otevřeli Salón INKA na Staroměstském náměstí, kde lidem téměř 20 let pomáhali bojovat s problematickou pletí.
Jejich cesta pokračovala do Pařížské ulice, kam se přestěhovali před 5ti lety. V tomto místě, které nese přesnou adresu Pařížská 7, Praha 1, se věnují lidské pleti dodnes. Tedy, dnes již s novou majitelkou Mgr. Michaelou Hnátkovou, jelikož paní Inka před dvěma lety bohužel zemřela. Již však jako mladá objevila unikátní kombinaci přírodních látek a technologického postupu, díky němuž dokázala zcela odstranit akné a pigment, což vedlo i k dokonalému omlazení pleti.

Nová majitelka Michaela si zakládá na kombinaci 100% přírodního peelingu paní Inky a jednoho z nejlepších přístrojů na světě - BTL Exilis Elite, jež jako jediný salón v České republice vlastní právě Salón INKA.
Právě díky jejich skvělým výsledkům u klientů salón vyhledává spousta známých osobností. Mezi klienty patří například herečka Ivana Jirešová, modelka Kateřina Průšová, zpěvačka Olga Lounová a spousta dalších.

Péče o problematickou pleť v Salónu INKA

Akné:

Akné můžeme charakterizovat jako anomálii, která spočívá v tom, že dohromady slepené kožní buňky se spustí do pórů, čímž je uzavřou. V uzavřeném prostoru je pak jasné, že se mohou začít vytvářet bakterie, z čehož samozřejmě vznikne všemi, především mladými jedinci, milované akné.

Akné můžeme samozřejmě řešit. A na pomoc nám ihned spěchá unikátní biologický peeling paní Inky v kombinaci s italskou kosmetikou Osaine. Tyto jmenované přípravky na akné obsahují úžasné mořské řasy Laminaria. Extrakt právě z titrované Laminarie se díky blahodárnému obsahu kyseliny tříslové, minerálům cukru a elementu výživy používá v boj proti bujení bakterií v pleti. Hlavní výhodou této mořské řasy je také to, že pleť dokáže výborně odmastit, ale zároveň ji ani trochu nevysušuje.

Pigment:

Barvu naší pleti určují různé typy pigmentů, tím nejdůležitějším je melanin, který je tvořen buňkami melanocyty nacházející se v epidermu.
Hlavním úkolem hormonu melanin je chránit naši pleť před ultrafialovým zářením. Tuto funkci hormonu plní dva druhy pigmentů – 1. okamžitý či přímý pigment a 2. postupující či nepřímý pigment.

U přímého pigmentu se stačí jít jen na chvilku „slunit“ a již za pár minut dokáže zbarvit naši pokožku. Kdežto pigment nepřímý se projevuje až za den či dva po našem opalování.

V problému s pigmentem Vám mohou pomoci zesvětlující a zjasňující přípravky Osaine obsahující Phycocorail. Jedná se o extrakt z mořské řasy Carollina Officinalis, jež je dokonalou ochranou před infračerveným a ultrafialovým paprskům. Řasa roste schovaná v puklinách Bretaňského Archipelagu a během léta je vystavena značným výkyvům teplot. Právě kvůli její ochraně se vyvinula unikátní skeletová struktura, která má dnes za následek právě již zmiňovanou ochranu.

Přístroj Exilis Elite:

Jedná se o jedinečný a také první špičkový přístroj, který kombinuje současně radiofrekvenci s ultrazvukem. Cíleně dodává vysokofrekvenční energii tak, aby došlo k ovlivnění vypnutí a zpevnění všech problematických partií.
Přístroj zaručuje terapii celého těla. Je neinvazivní bez rekonvalescence. Zvládá monitorovat energii v reálném čase pro Vaši bezpečnost a vykazuje vysokou spokojenost u klientů podloženou výbornými výsledky.

Přístroj je vhodný úplně pro každého, kdo touží po estetickém zdokonalení obličeje nebo těla, ve věku 18 - 70 let.

Galerie