Saunový svět Saunia: dopřejte si to nejlepší pro vaše zdraví!

Redakce
10. Září 2019

Saunia je velký saunový svět, do kterého může zavítat úplně každý, kdo miluje poklidný odpočinek v sauně, ke kterému neodmyslitelně patří i ochlazování.

Saunia Černý Most

Saunia Černý Most

Saunia tu je s Vámi již od roku 2013, kdy otevřela svou úplně první pobočku v Praze v obchodním centru Nové Butovice. Za tu dobu získali spousty cenných zkušeností, díky kterým přesně ví, jaký typ saun se pro Vás bude hodit a čím byste měli začít. Ihned při první návštěvě se proto nestyďte zeptat, rádi Vám tu pomohou ve výběru té nejvhodnější možnosti.

 

Saunia Hostivař

Saunia Hostivař

Saunia klade důraz na dostupnost, a proto se snaží, aby k nim mohl zavítat úplně kdokoliv. Jejich pobočky se nacházejí vždy v dobře přístupných a oblíbených obchodních centrech ve velkých městech. Do budoucna plánují rozšířit síť poboček i na Slovensko. Do všech obchodních center, kde se sauny nacházejí, se dá pohodlně dopravit vlastním automobilem či městskou hromadnou dopravou bez toho, abychom museli někam dlouho chodit pěšky.

Kromě saun, s velkým výběrem různých ceremoniálů, si budete moci vychutnat relaxační zóny, pro doplnění tekutin navštívit bary s milou a usměvavou obsluhou a na závěr využít ochlazení, které je s řešeno hned několika způsoby. Jedním z nich je klasické ochlazení vzduchem, kdy pouze vyjdeme ze sauny a snažíme se aklimatizovat s prostředím. Dále si můžete dát obyčejnou sprchu či využít ochlazovací bazének.

K čemu je návštěva sauny vůbec vhodná?

Díky zahřívání a pocení ze sebe, stejně jako u sportu, můžeme dostat škodlivé látky, které nám nemusí dělat dobře. Kromě obyčejného saunování lze využít i řadu ceremoniálu, u kterých můžeme mluvit například o solném peelingu, kdy si vmasírujeme do pokožky při zahřátí alpskou či himalájskou sůl, která odstraní odumřelé kožní buňky. Dále existuje i relaxační ceremoniál, kdy se vžijeme do  meditačního rytmu bouchání paličky. Před vstupem do sauny doporučujeme přečíst saunovací desatero:  www.saunia.cz/cz/uvod/saunovaci-desatero

Neváhejte tedy navštívit  jakoukoli Saunia pobočku.

Saunia Brno

Saunia Brno

Můžete se přihlásit k odběru newsletteru a získat k němu i řadu výhod na: http://www.saunia.cz/cz/uvod

 

Saunia Černý Most
Saunia Hostivař
Saunia Brno
Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor