Sensei Lānaʻi, Four Seasons Resort nabízí luxusní pěší turistiku na Havaji

20. Únor 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17923

Pokud hledáte dovolenou, která vám nabídne nejen relaxaci, ale i zdravý pohyb a krásnou přírodu, můžete zkusit nový program Sensei Four Seasons Lana’i, který vám umožní prozkoumat jeden z nejodlehlejších a nejexkluzivnějších ostrovů Havaje.

Sensei Four Seasons Lana’i je wellness resort, který se nachází v horské oblasti ostrova Lanai, kde se můžete těšit na osobní konzultace, lázeňské procedury, fitness a meditační lekce, přednášky a jídlo od Nobu. Resort je určen pouze pro dospělé a nabízí vám úplné soukromí a klid.

Program pěší turistiky je navržen tak, aby vám poskytl nezapomenutelný zážitek z havajské krajiny, která je plná sopek, vodopádů, tropických lesů a divokých zvířat. Budete mít možnost vybrat si z různých tras podle vaší fyzické kondice a zájmů, které vás provedou například po údolích Waipio a Pololu, po kráteru Kilauea Iki nebo po pobřežní stezce Kalalau. Na každé túře vás bude doprovázet zkušený průvodce, který vám poví zajímavosti o historii, kultuře a ekologii ostrova.

Program pěší turistiky je součástí balíčku Sensei Optimal Well-Being, který zahrnuje také zpáteční letenku z Honolulu na Lanai Air, ubytování v resortu, snídani, oběd a večeři, neomezený přístup k lázeňským zařízením a další výhody. Balíček je k dispozici od 1. dubna do 31. prosince 2024.

Galerie