Seznamte se s dekorativními novinkami Dior pro leden letošního roku!

Redakce Luxus.cz
16. Leden 2019

Věhlasný dům Dior přichází s několika novinkami v dekorativní kosmetice, se kterými vás nyní seznámíme.

 

Celá kolekce je založena na uvedení kolekce PLUMP & LIPGLOW TO THE MAX. Tento ikonický produkt si zamilovali make-up artisté a ženy pro jeho každodenní použití. Nyní je jeho velmi pečující složení uvedeno v nových odstínech s neuvěřitelnými efekty a s maximálním leskem. Nově budou k zakoupení jedinečné odstíny Dior Lip Maximizer a Dior Lip Glow + limitovaná edice očních paletek Dior 5 Couleurs a Diorskin Nude jako doplnění v rámci SPRING LOOKU.

Ve výjimečné limitované edici pro svátek zamilovaných přichází 3 ikonické odstíny ROUGE DIOR – VALENTINE´S DAY LIMITED EDITION. S Rouge Dior a její kultovní formulí, jež přináší 16h* komfortu (dle sebehodnocení žen), se ženy cítí příjemně, bez ohledu na barvu nebo saténovou či matnou variantu. Paleta barev s ikonickými červenými, živoucími korálovými, vášnivými růžovými nebo extrémními překvapivými matnými odstíny. Opravdový objekt touhy - Rouge Dior přichází v novém metalickém obalu, vytvořeném s tajnými detaily: pro pocit osobního luxusu je uvnitř obalu každá rtěnka v odstínu Rouge 999, sexy ohnivý Dior podpis. Obsahuje unikátní kombinaci ingrediencí, jež pečují o rty a vytváří optimální komfort a dlouhotrvající výdrž. Složení je obohaceno o přírodní hydratační mangové máslo, Aroelat Samphira pro své revitalizační účinky, vyplňující schopnosti kyseliny hyaluronové, Decox pro objem a Lipelex™ pro obnovení lipidů.
"Vytvořil jsem tuto kolekci Rouge Dior, aby si ženy mohly vybírat a měnit odstíny pro sebevyjádření.” Peter Philips, kreativní a image ředitel Dior make-upu.

 

 

O delikátní sprchový gel se rozšiřuje řada vůně JOY by Dior. Sprcový gel JOY BY DIOR je velmi delikátní. Svou jemnou a bohatou krémovou texturou prodlužuje voňavou stopu JOY by Dior, a navíc je v luxusním a vytříbeném obalu.

 

S významnou renovací prochází také ikonická řada DIOR FOREVER - DIOR FOREVER SKIN GLOW 2019. Nově bude tento make-up uveden ve dvou variantách pro dokonalý vzhled  - Dior Forever v matné variantě nebo Dior Forever Skin Glow pro dokonalý prozářený vzhled.

 

4 nové produkty obohacují také řadu CAPTURE YOUTH, která se soustřeďuje na oddalování prvních známek stárnutí pleti.

Capture Youth Intense Rescue Age-Delay Revitalizing Oil-Serum

Sérum Intense Rescue je prvním intenzivním olejem-sérem od Diora, které obnovuje lipidy, posiluje ochrannou bariéru pleti a napomáhá vyživovat suchou pleť na povrchu a uchovat její hydrataci.  Používá se v kombinaci s krémem Capture Youth a odhaluje ideální vzhled pleti. Intense Rescue sérum se zaměřuje na suchou a podrážděnou pleť s nedostatkem lipidů. Díky své průlomové proměnlivé textuře v podobě oleje-séra v sobě spojuje revitalizační sílu séra a vyživující účinky oleje. Obsahuje arganový olej, mastné kyseliny z Tamanu a kosatce florentského. Díky séru si pleť uchovává svůj mladistvý vzhled po delší dobu.

Capture Youth Age-Delay Advanced Eye Treatment

Advanced Eye Treatment revitalizuje oční okolí, zaměřuje se na nateklý vzhled, tmavá místa, jemné vrásky a linky. Napomáhá zpevnit a vyhladit pleť pro maximální rozptýlení světla do všech směrů, a to díky motaru - vyhlazující a vyplňující ingredienci přírodního původu s vlastnostmi retinolu. Tato aktivní ingredience rostlinného původu napomáhá zklidnit oční okolí. Kosatec florentský je antioxidant, jenž umocňuje vnitřní proces odolnosti pleti tím, že stimuluje glyoxalázu. Oči si zachovávají svůj mladistvý vzhled během dne a z dlouhodobého hlediska.

Capture Youth New Skin Effect Enzyme Solution Age-Delay Resurfacing Water

Tonizující voda New Skin Effect Enzyme Solution je prvním krokem pro mladistvý vzhled pleti. Napomáhá eliminovat odumřelé pleťové buňky a nedokonalosti pleti.

Voda okamžitě projasňuje a revitalizuje pleť, hloubkově hydratuje pleť každý den a zanechává ji hedvábně jemnou. Přírodní síla exfoliačních enzymů z papáji je spojena s antioxidačními účinky kosatce florentského. Pleti je navrácena hydratace a je projasněná a lépe vstřebává Capture Youth séra.

Capture Youth Age-Delay Progressive Peeling Creme.

Progressive Peeling Creme obsahuje antioxidační kosatec a oživující vitamín B3 pro maximální antioxidační účinky, které napomáhají ochraňovat a posilovat mladistvý kapitál pleti a minimalizovat nedokonalosti pleti. Pleť působí okamžitě projasněná, vyhlazená a plná energie. Den po dni se vzhled pleti zdá být proměněný, stává se projasněnější a sjednocenější, známky stárnutí jsou eliminovány.

 

 

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor