Showroom ONYX odhaluje novinky slunečních brýlí na jaro-léto 2019

17. Duben 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17560

Ti, kdo mají opravdovou vášeň pro sluneční brýle, dobře vědí, že jejich trend v posledních letech ovlivňuje módu natolik, že jsou nedílnou součástí stylu. Každý rok představují designéři novinky nejrůznějších tvarů a barev, ale také z nejrůznějších materiálů. Být svůj a vystoupit z davu je cílem také společnosti ONYX.

Její showroom v Praze není jen standardní optikou. Prezentují se zde velmi originální designové značky brýlí ze Španělska a Itálie, které exkluzivně ONYX zastupuje na našem trhu. Majiteli ONYXU jsou uznávaní optometristé, kteří chtěli, aby jimi nabízené brýle splňovaly vysoká kritéria na ochranu zraku a aby ve své nabídce měli něco více než standardní brýlové obruby. Kromě tohoto Vám mohou vyrobit i brýle na míru z 3D tiskárny.

NINA MÛR

NINA MÛR

Ve svém portfoliu má ONYX také výstřední modely zajímavých tvarů od španělské firmy NINA MÛR. Její futuristické sluneční brýle jsou tvořené s řemeslnou důmyslností a precizností.  Jejich netradiční design podtrhuje použití dřeva, ze kterého jsou vyřezány. Kromě toho jsou každé brýle NINA MÛR vyřezávány a tvarovány tak, aby seděly všem typům obličeje.

 

 

SOYA

SOYA

V ONYXU naleznete také mladou avantgardní značku SOYA italského designéra Mattea Pontella. SO YA je slovní hříčkou, která v překladu znamená TAK ANO. Značka nabízí řadu retro brýlí, jejichž stylové geometrické tvary jsou  inspirovány minulostí, zpracovány jsou však moderními postupy s vtipem a elegancí. Hlavními materiály jsou plast a kov.

Kaleos

Kaleos

Španělský KALEOS Eyehunters staví na konceptu moderních brýlí propojujících design, módu a luxus. Kreativní ředitelka Claudia Brotons svými eklektickými návrhy nastavuje trendy a překračuje zažité představy o stylu. Jednotlivé modely vynikají komplexností svých konstrukcí, jejichž vývoj trvá více než rok a půl.

Liò

Liò

Na ruční výrobu brýlí, které vznikají proplétáním jemných kovových prutů s využitím široké palety barev se zaměřuje značka LIÒ. Celý proces umožnuje neotřelé kombinace. Kromě unikátního designu má tato značka z italského Veneta i etický rozměr – brýle vznikají s ohledem na podporu lokálního trhu a komunitu lidí stojící za jejich výrobou. Modely Liò jsou výjimečné tím, že jsou navržené téměř na míru.

ONYX

ONYX

Pokud byste hranice své fantazie chtěli popustit ještě dále, či mít přesně padnoucí brýle vytvořené na míru, ONYX nabízí využití té nejmodernější technologie v podobě 3D tisku. Pomocí skenerů a měření tváře výsledný model každému klientovi perfektně sedí. Ten si navíc může zvolit nejen design, ale i barvu a texturu obruby. Díky tomu se stávají každé brýle unikátem. 

Pokud chcete držet krok s módou a vybrat si nejmódnější letní doplněk, neváhejte navštívit ONYX a vybrat si model, který je pro Vás ten pravý, nebo si vytvořte svůj vlastní.

 

Galerie

NINA MÛR
SOYA
Kaleos
Liò
ONYX