SimplyBar: Zakupte si lahodné drinky od lídra v oblasti barového cateringu

19. Listopad 2020

SimplyBar je lídrem v oblasti barového cateringu a působí na trhu již 13let. Posouváme naši práci dál, a nyní klasické i Signature Cocktails rozvážíme po Praze. Spolupracujeme s prestižními importéry a výrobci destilátů při výběru surovin pro naše koktejly. Míchané nápoje připravujeme pouze z prémiových značek destilátů a nealkoholických nápojů. Drink na víkend? Není problém, dovezeme vám drinky až domů. Chybí Vám oblíbený cocktail? My ho pro vás zařídíme!

Objednávky přijímá SimplyBar každý týdendo čtvrtka 24:00 a rozvoz probíhá každý pátek od 18:00 – 22:00, ostatní dny dle domluvy předem. Závoz je možný pouze po Praze a jeho minimální objednávka zdarma činí 1000Kč. Při závozu pod minimální objednávku je účtována doprava 200Kč.

 

Nabídka

Gin Tonic 200ml/cena: 145 Kč

Klasický drink až k vám na stůl. Naše kombinace Greenall’s London Dry Ginu a Thomas Henry Tonic je doplněna kapkou pomerančového bitters od Fee Brothers.

Doporučení: Drink přelít na led a doplnit plátkem grepu.

PINK Gin Tonic 200ml/cena: 145 Kč

Oblíbený Pink Gin z nejstarší palírny ginu, kterou založil Thomas Dakin již roku 1761. Greenall’s Wild Berry Gin obsahuje ve směsi botanical’s ostružiny, maliny, jalovec a další koření. V kombinaci s Thomas Henry Tonic je neodolatelný!

Doporučení: Drink přelít na led a doplnit jahodou nakrájenou na plátky.

NEGRONI 200ml/cena: 245 Kč

Italský hřebec mezi drinky, pochází již z počátku 20. století z Café Casoni ve Florencii. Silná kombinace Greenall’s London Dry Ginu, Campari a červeného vermutu, je vhodný jako apéritif.

Doporučení: Drink přelít na led a doplnit kůrou z pomeranče.

Old Fashioned 200ml/cena: 245 Kč

Nestarší varianta drinku z dob vzniku koktejlové kultury na začátku 19.století. Již13.května se pravidelně od roku 1999 slaví v ČR Světový den koktejlů a Old Fashioned by u toho neměl chybět! Naše varianta nabízí Johnnie Walker Black Label, cukrový sirup doplněný bitters.

Doporučení: Drink přelít na led a doplnit plátkem z pomeranče.

High Society 350ml/cena: 195 Kč

Bitter sweet symphony by se také mohl nazývat tento drink. Hořko sladká kombinace Greenall’s ginu, Campari, Broskvového Likéru Joseph Cartron a Růžového Grepu, nabízí osvěžující chuť.

Doporučení: Drink přelít na led a doplnit plátkem grepu.

Dolce Fizz 350ml/cena: 195 Kč

Sladká kombinace Vanilky, bezinky, Jablečného Džusu, Citrónové šťávy, doplněná skořicovou vodkou, pepřem a perlivou Mattoni.

Doporučení: Drink přelít na led a doplnit mátou a skořicí.

Bloody Mary 350ml/cena: 195 Kč

Legendární drink, který proslavil pařížský Harry’s New York Bar již roku 1921. Kořeněná kombinace tomatového džusu a vodky nemusí být pouze vyprošťovákem po party, ale také vhodný drink na dlouhé večery v kombinaci se sušeným masem.

Doporučení: Drink přelít na led a doplnit řapíkatým celerem a rajčetem.

MAI TAI 350ml/cena: 245 Kč

Oblíbený drink 40. let v Americe. Kombinace tmavého a bílého rumu se snoubí s chutí mandlového likéru, ananasu a pomeranče s lehkým dotykem čerstvé limetové šťávy.

Doporučení: Drink přelít na led a doplnit ananasem a  mátou.

Dark and Stormy 350ml/cena: 245 Kč

Propojením Thomas Henry GingerBeer s bermudským rumem Gosling’s Black Seal a čerstvé limetové šťávy vznikne lahodná kombinace plná hřejivého zázvoru.

Doporučení: Drink přelít na led a doplnit plátky zázvoru, limety a máty.

Možnost platby kartou nebo hotově.
Objednávky: petr@simplybar.com nebo telefonicky: 604 618 952

SimplyBar

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže