Skvělá dovolená v pětihvězdičkovém Amade Chateau

24. Červenec 2020

Jedete na Slovensko, ale stále hledáte hotel, ve kterém byste mohli složit hlavu a užít si pobyt se spoustou zájmových činností, které zaručeně zabaví každou chvilku Vašeho volného času? Vydejte se na luxusní dovolenou do pětihvězdičkového Amade Chateau, který má pro své hosty připravené elegantní ubytování, odpočinkové wellness, výtečnou gastronomii a hromadu volnočasových aktivit pro celou rodinu.

Pětihvězdičkový hotel Amade Chateau se řídí rčením „s láskou a ctí“, což z něj dělá elegantní hotel, který je připraven na všechny požadavky i těch nejnáročnějších návštěvníků. Dopřejte si poklidný odpočinek v luxusních pokojích a velkoplošných apartmánech, v jejichž starobylých prostorech se budete cítit jako opravdový člen rodu Amadeovců. Jestliže potřebujete zrelaxovat tělo i mysl, navštivte hotelové wellness & SPA, kde naleznete saunový svět, perličkovou koupel, široký výběr masáží a pro zchlazení vnitřní i venkovní bazén. Specialitou místního SPA jsou i turecké koupele.

Neopomeňme ani výtečnou gastronomii v hotelové restauraci, která si zakládá na takzvaném Slow Food, které klade důraz na místní gastronomické tradice.

Piknik v anglickém parku

Zmiňovali jsme spoustu volnočasových aktivit. Mezi těmi lidmi neoblíbenějšími bychom nalezli kupříkladu piknik v anglickém parku – rozprostřená deka, proutěný košík plný domácích delikates a především chlazeného šampaňského je přesně to, co potřebuje zamilovaný pár k romantické chvilce.

Čaj o páté

Navštívit můžete i čaj o páté, který nepochybně poznáme ze starších anglických filmů. Obnovme takovou tradici i u nás, poseďme si na pohovce a ochutnejme speciality z hotelové cukrárny, která kromě čaje a kávy nabízí i chutné zákusky a sendviče. Samozřejmě nebude chybět ani pohár šampaňského.

Cyklistika

Jestliže jste milovníky pohybu a poznávání přírody, určitě pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem výlet na kole po okolí.

Večeře spojená s ochutnávkou vína

Užijte si romantický večer se svou drahou polovičkou u výtečného jídla spojeného s ochutnávkou těch nejlepších vín. Večeře je servírována pod pergolou a v zimě v čínském salonku.

Výlet s kočím

Vraťte se do starých dob, kdy se každý musel přepravit za pomoci koňské síly, protože neexistovaly žádné stroje. Hotel dokáže díky tomuto zážitku navrátit každého do dob, kdy zde žili opravdoví Amadeovci.

Vodní túra

Vydejte se na projížďku Dunaje, díky čemuž poznáte jedinečné živočichy, které jste předtím neměli možnost spatřit. Mnohdy se stává, že i znalí cestovatelé bývají překvapení, co vše uvidí při našich cestách.

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6