Sladká chuť na jazyku s ořechovými Supercreams Blendea

Redakce
01. Prosinec 2021
Čtenost článku je: 13533 [?]

Ořechová másla nejsou už dlouho pro milovníky zdravé a chutné výživy neznámým pojmem. Česká značka Blendea je jako první, a zatím jediná, nyní povýšila na další úroveň. Velmi lahodné krémy z ořechů doplnila o vybrané superpotraviny, jako jsou medicinální houba chaga či reishi, dračí ovoce (pitaya) nebo matcha. Přitažlivá chuť každého ze čtyř druhů krémů není jediným benefitem. Tím hlavním je významný přínos pro organismus, protože Supercreams Blendea jsou doslova nabité zdraví prospěšnými látkami. Nastartují metabolismus, skvěle chutnají a pro svůj vysoký obsahu bílkovin, vitaminů, antioxidantů, minerálů, zdravých tuků a vlákniny jsou ideálním začátkem nového dne nebo sladkou a zdravou tečkou na jeho závěr.

BERRY SUPERCREAM

Jemný ovocný kešu krém s kokosem

Ořechový krém s lyofilizovanými malinami, jahodami a dračím ovocem je ideální volbou pro zdravou a lahodnou snídani. Ořechy zajistí vysoký obsah bílkovin a pitaya s kokosovým olejem dodají množství minerálů, antioxidantů a vlákniny. Současně podporují tělo v boji s viry a bakteriemi. Sladká ovocná chuť se hodí na dochucení smoothie, lívanců nebo ovesné kaše. Obsahuje pouze rostlinné složky v nejvyšší kvalitě.

obsah: 300 g
cena: 299 Kč

Berry Supercream

Berry Supercream

COFFEE SUPERCREAM

Oříškový krém s mandlemi a kávou

Ořechové máslo jemné konzistence z mandlí, lískových ořechů, kávy, černého koření, himálajské soli, sirupu z agáve a medicinální houby chaga, jehož chuť je vyvážená skořicí a pravou bourbonskou vanilkou. V tomto složení se krém postará o přísun bílkovin, vlákniny, zdravých tuků, vitaminů, antioxidantů a minerálů. Vaše ledviny, játra i srdce vás pochválí a vy si budete užívat lákavou chuť. A vrásky si dělat nemusíte. Přítomný vitamin E je vyhladí a navíc krém neobsahuje žádný přidaný cukr ani palmový olej.

obsah: 300 g
cena: 299 Kč

Coffee Supercream

Coffee Supercream

PISTACHIO SUPERCREAM

Jemný pistáciový krém s kešu a matchou

Kombinace pistáciových a kešu oříšků doplněná superpotravinou matcha se na vaší postavě nepodepíše – tento hedvábně jemný krém si můžete dopřát bez výčitek. Zdravé tuky, vitaminy, antioxidanty a velká porce bílkovin dokonale zasytí, aniž by hrozil přísun zbytečných kalorií. Naopak dodají velký příliv energie a dobrou náladu. Matcha se postará o 4x rychlejší spalování tuků, to pouze pro případ, že by něco takového snad bylo žádoucí. Skutečnost, že krém neobsahuje žádné živočišné tuky, ocení hlavně vegani. Na návykové chuti se podílejí i himálajská sůl, panenský olivový olej a sirup z agáve.

obsah: 300g
cena: 349 Kč

Pistachio Supercream

Pistachio Supercream

CACAO SUPERCREAM

Ořechový krém s kakaem a reishi

Superpotravinu v tomto krému z kešu a lískových oříšků zastupuje medicinální houba reishi, o níž se říká, že je „houbou nesmrtelnosti. “ Dokáže revitalizovat buňky v těle a příznivě působí na imunitu. Vitamin B1, hořčík, antioxidanty a zdravé tuky snižují stres a RAW kakao, které se spolupodílí na jedinečné chuti, obsahuje serotonin a dopamin, tedy hormony štěstí. S úsměvem na rtech si můžete říkat: „Nemlsám, mládnu!“

obsah: 300g
cena: 299 Kč

Cacao Supercream

Cacao Supercream

Blendea

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Berry Supercream
Coffee Supercream
Pistachio Supercream
Cacao Supercream

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže