Soutěž o 10 knih Empathetic Leadership

Konec soutěže
12. 06. 2024 20:00
Celková cena výher
8000 Kč
Počet výherců
10
Výhru jsme získali od
Asociace vyjednavačů

Radim Pařík, uznávaný expert na vyjednávání a prezident celosvětové Asociace vyjednavačů, slaví spolu s renomovaným autorem Chrisem Vossem a týmem předních světových odborníků významný úspěch přelomovou knihou „Empatické vedení lidí“ (Empathetic Leadership), vydanou nakladatelstvím SuccessBooks®. Toto poutavé dílo mělo dlouho očekávanou premiéru 11. dubna 2024 a zaujalo čtenáře po celém světě detailními rozbory efektivního leadershipu.

Důkazem dopadu knihy „Empatické vedení lidí“ je její umístění se na předních místech žebříčků prodejnosti Amazonu. Stala se bestsellerem v kategorii Přímý marketing (Direct Marketing), Prodej (Sales and Selling) a v kategorii Podnikání (Entrepreneurship). Nejenže dosáhla tohoto zásadního úspěchu, stala se také jedničkou mezi nově vydanými knihami hned ve dvou různých kategoriích.

Důležitým bodem úspěchu knihy je Radimova kapitola „Jak vyhrát u jednacího stolu” (How To Win At The Negotiation Table), která nabízí praktické strategie pro posílení empatie a řízení efektivních vyjednávání.

Celá kniha „Empatické vedení lidí“ zve čtenáře k prozkoumání zásadních poznatků a návodů na efektivní vedení lidí. Nabízí neocenitelné rady pro ty, kteří se chtějí orientovat v problematice vyjednávání a leadershipu.

Kniha „Empathetic Leadership“ je k dostání v původní anglické verzi a vybízí k prozkoumání přelomových poznatků a postřehů z oblasti efektivního vedení lidí. 

Soutěžní otázka

Která z následujících strategií je jedním z klíčových principů vyjednávání podle Chrise Vosse?

Vyber správnou odpověď

Nikdy neustupujte.
Aktivně naslouchejte a používejte empatii k pochopení perspektivy protistrany.

Formulář


Souhlasím s podmínkami soutěže