Soutěž o 20 vstupenek na Labefest 2024

Konec soutěže
29. 02. 2024 20:00
Celková cena výher
8580 Kč
Počet výherců
10
Výhru jsme získali od
Labefest

Smetanovo nábřeží pod děčínským zámkem se na konci května opět promění v nejkrásnější festivalový prostor, který bude rezonovat nejen hudbou. Areál LABEFESTu bude totiž rozšířen o program na Mariánské louce, jež nabídne nově kromě druhé stage i nevšední zážitky pro dospělé i děti.

Na Mariánské louce nebude chybět opět chill-out zóna s doprovodným programem. Pro ty, kteří hledají relaxaci a harmonii, bude k dispozici bosonohý chodník, originální výzdoba nebo dopolední workshop s možností meditace. Pro mladší účastníky bude na Mariánské louce připraveno obrovské lákadlo – Adrenalin Challenge Kids. Oblíbená aktivita bude letos vyhrazena pouze pro děti. Ty v jejím rámci absolvují deset disciplín včetně minitraversu inspirovaného dospělými (www.adrenalinchallenge.cz).

Malí návštěvníci si užijí i divadelní představení či soutěže. Zájemci mohou také porovnat své znalosti ve festivalovém kvízu. Pro zajištění pohodlí všech návštěvníků festivalu bude samozřejmostí široká nabídka jídla a pití, a to včetně pohodlného posezení či poležení. Dostupné budou i stánky se zmrzlinou, cukrárna a čajovna.

I letošní ročník LABEFESTu, který se bude konat 31. 5. – 1. 6., přinese řadu pestrých hudebních vystoupení. Zavítá i rocková legenda Olympic, hvězdy tuzemské rapové scény Yzomandias a Marpo & TroubleGang či populární skupina MIG 21 v čele s Jiřím Macháčkem. Dále se návštěvníci mohou těšit na hitmakera Xindla X, navrátilce Imodium či kapely Doctor Victor, Post-it nebo Five ´O Clock Tea a další.

Vstupenky lze zakoupit v předprodejních sítích www.vstupenkadecin.cz a www.ticketstream.cz. Více informací najdete na www.labefest.czwww.idecin.cz 

Každý výherce dostane 2 vstupenky

Výherci

Kristina H***, Kroměříž
Vít D********, Česká Třebová
Hana P*********, Třebíč
Libor J*******, Mělník
Edita K*****, Louny
Iveta V******, Kladno
Vít P*******, Holešov
Radim K*******, Chomutov
Dušan P****, Havlíčkův Brod
Jaroslav D*****, Kopřivnice
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat